Meniu
Your Cart
Pavarų dėžių mokomieji stendai
Pavarų dėžių mokomieji stendai

Pavarų dėžių mokomieji stendai

  • Prekės kodas: BD24820
Kaina internetu

0.00 €

Kaina parduotuvėje

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Pavarų dėžių mokomieji stendai
 
Mechatronika, Lenkija
 
Aprašymas:
 
Pavarų dėžių mokomieji stendai:
- Automatinė pavarų dėžė
- Mechaninė pavarų dėžė
Pavarų dėžių mokomieji stendai, kaip ir variklių stendai, yra sukurti padėti suteikti profesionalius įgūdžius naudojantis įrankiais, mokyti atlikti specifinių pavarų dėžių priežiūros ir remonto procedūras bei parodyti jų veikimą.
Pirmame mokymo proceso etape, šie stendai padeda mokytojams mokyti apie pavarų dėžės konstrukciją, sudedamųjų dalių išsidėstymą, jo išsidėstymo tvarką, charakteristikas, kontrolinius matavimus ir daug kitų funkcijų.
Antrame mokymo etape, su šiais stendais galima mokyti saugiai atlikti išrinkimo ir surinkimo darbus bei patikros darbus:
- Guolių
- Sinchronizatorių
- Krumpliaračių ir daugelio kitų dalių
Trečiame mokymo etape su stendais galima patikrinti studentų praktines žinias įrankių naudojime, įvertinti jų žinias apie remonto ir priežiūros procedūras, kaip, pavyzdžiui, skirstymo veleno keitimas. Taip pat šiuos stendus galima naudoti atliekant standartinius egzaminamus automechanikos srityje.
Pavarų dėžės montuojamos ant pasukamo stendo ir yra komplektuojamos su visais reikalingais priedais, dalimi elektroninės sistemos bei su valdymo sistemos jutikliais ir vykdykliais. Tai leidžia išmokti sudedamųjų dalių elektrinių parametrų valdymo ir matavimo pokyčius.
Matmenys: 600 x 1300 x 1100 mm
Svoris: 70 kg