Meniu
Your Cart

Kuro ištraukimo ir pildymo įranga

Kuro ištraukimo ir pildymo įranga

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Pneumatinis kuro išsiurbimo įrenginys 40LGarantija: 24 mėnesiaiTechniniai duomenys:Benzinui ir dyzelinui ištrauktiLeidžia lengvai ištraukti nereikalingą ar ne tą kurą įpiltą į transporto priemonės baką, nepažeidžia jokių daviklių.3 įsiurbimo vamzdžiai Ø 6 - 8 - 10 mm, 2 m ilgioDarbinis slėgis: nuo 5..
980.00 €
Kuro ištraukimo ir pildymo įrenginys GL Technics Tank Primus 100   Aprašymas:   Įrenginys greitam dyzelino, benzino ir etanolio kuro bakų ištraukimui ir pildymui, be sprogimo rizikos. Tank Primus 100 - aukštos klasės modelis, ypatingai saugus ir itin pasižym..
0.00 €
Kuro ištraukimo ir pildymo įrenginys GL Technics Tank Primus 100 S   Aprašymas:   Įrenginys greitam dyzelino, benzino ir etanolio kuro bakų ištraukimui ir pildymui, be sprogimo rizikos. Tank Primus 100 - aukštos klasės modelis, ypatingai saugus ir itin pasiž..
0.00 €
Kuro ištraukimo ir pildymo įrenginys GL Technics Tank Primus 20 Mobil   Aprašymas:   Įrenginys greitam dyzelino, benzino ir etanolio kuro bakų ištraukimui ir pildymui, be sprogimo rizikos. Prietasas įrengtas aliuminėje dežėje naudojimui lauko sąlygomis. Šis ..
0.00 €
Kuro ištraukimo ir pildymo įrenginys GL Technics Tank Primus 80   Aprašymas:   Įrenginys greitam dyzelino, benzino ir etanolio kuro bakų ištraukimui ir pildymui, be sprogimo rizikos. Prietaisas transportuojamas ir turi įrengtą 88 litrų talpos baką. Perjungimas nuo ..
0.00 €
Kuro ištraukimo ir pildymo įrenginys GL Technics Tank Primus 90   Aprašymas:   Įrenginys greitam dyzelino, benzino ir etanolio kuro bakų ištraukimui ir pildymui, be sprogimo rizikos. Prietaisas transportuojamas ir turi įrengtą 100 litrų talpos baką. Perjungimas nuo..
0.00 €
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)