Meniu
Your Cart

Priedai išmetamųjų dujų surinkimo sistemoms

Patikslinkite paiešką

Dujų surinkimo antgalis su apsauginiu atjungimu Aprašymas: Apvalus aliuminio dizainas su mechaniniu greito atjungimo prietaisu, tinkamas viengubiems išmetimo vamzdžiams. Antgalyje įtaisyta dalelių gaudyklė ir tiesi žarnos kištis. Jungtis prie automobilio turi integruotą mechaninį užspaudimo prieta..
0.00 €
Dujų surinkimo antgalis su automatiniu atleidimu Aprašymas: Apvalus, guminis antgalis su automatinio atleidimo funkcija, tinkamas viengubiems išmetimo vamzdžiams. Antgalis pagamintas iš neoprino, įtaisyta detalių gaudyklė ir tiesi žarnos jungtis. Prie automobiliu jungiama su mechaninio užspaudimo ..
0.00 €
Išmetamųjų dujų surinkimo antgalis Aprašymas: Apvalus, aliuminio korpuso išmetamųjų dujų surinkimo antgalis su teleskopiniu surinkimo elementu, tinkamu naudoti automobiliuose su išmetimo vamzdžiais, paslėptais, po apdailos skydeliu. Lankstus antgalio dizainas patogiam naudojimui su apvaliais ir ov..
0.00 €
Išmetamųjų dujų surinkimo žarna FC-3 Aprašymas: Taupus sprendimas aukštos temperatūros panaudojimams. Išmetamųjų dujų surinkimo žarna FC-3 tinkama naudoti kaip aukštos temperatūros surinkimo žarna automobilių remonto įstaigose. Žarna atspari benzino ir dyzelino išmetamosioms dujoms, alyvoms, tepal..
0.00 €
Išmetamųjų dujų surinkimo žarna NR-B Aprašymas: Sunkiai susidevėjanti išmetamųjų dujų surinkimo žarna įprastam naudojimui. Taip pat naudojimui su ritėmis. Lengva ir lanksti dujų surinkimo žarna. Atspari benzino ir dyzelino išmetamosioms dujoms, tepalams, alyvoms ir kitokiems tirpikliams. Nėra atsp..
0.00 €
Išmetamųjų dujų surinkimo žarna SG-200 Aprašymas: Profesionalus pasirinkimas plačiai panaudojimų sričiai. Galima naudoti tiek mašinų remonto įstaigose, tiek kitose industrijose. Lanksti išmetamųjų dujų surinkimo žarna pagaminti iš specialaus kelių sluoksnių, susiūtos medžiagos. Išorinė spiralė pad..
0.00 €
Išmetamųjų dujų surinkimo žarna SG-500 Aprašymas: Profesionalus pasirinkimas plačiai panaudojimų sričiai. Galima naudoti tiek mašinų remonto įstaigose, tiek kitose industrijose. Lanksti išmetamųjų dujų surinkimo žarna pagaminti iš specialaus kelių sluoksnių, susiūtos medžiagos. Išorinė spiralė pad..
0.00 €
Mechaninis dujų surinkimo antgalis Aprašymas: Apvalaus, guminio dizaino išmetamųjų dujų surinkimo antgalis su mechaniniu greito atleidimo suspaudimo prietaisu, tinkamas viengubiems išmetamiesiems vamzdžiams. Antgalyje įtaisyta dalelių gaudyklė ir tiesi žarnos jungtis. Jungimas su automobilio išmet..
0.00 €
Pneumatinis išmetamųjų dujų surinkimo antgalis Aprašymas: Ovalaus, guminio dizaino su rankine pompa, tinkamas viengubiems bei dvigubiems išmetimo vamzdžiams. Antgalis tinkamas plačiam išmetamųjų vamzdžių darbų pritaikymui. Pripūčiamas pneumatinis užspaudėjas saugiai suspaudžia išmetimo vamzdį, o g..
0.00 €
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)