Meniu
Your Cart

Pramoniniai keltuvai

Patikslinkite paiešką

  Pramoninis žirklinis keltuvas 1t   Aprašymas:   Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaimini..
0.00 €
  Pramoninė žirklinė platforma 2t   Aprašymas:   Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. ..
0.00 €
    Pramoninis žirklinis keltuvas 4t   Aprašymas:   Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirkli..
0.00 €
  Hidraulinis dvigubų žirklių keltuvas 1-4t   Aprašymas:   Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. Dvigubų žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo pl..
0.00 €
Hidraulinis keturių žirklių keltuvas 0.4-0.8t     Aprašymas:   Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. Keturių žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdym..
0.00 €
  Hidraulinis trigubų žirklių keltuvas 1-2t   Aprašymas:   Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. trigubų žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo pl..
0.00 €
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)