Meniu
Your Cart

Pramoniniai keltuvai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Akumuliatorinis mobilus žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Paprasta technologija, lengva naudotisGalima pritaikyti įvairiam naudojimuiMaksimali keliamoji galia nuo 500 iki 2000 kg. Maksimalus keltuvo aukštis nuo 4m iki 18mJudėjimas rankiniu būdu / vilkimas transporto priemone / akumuliato..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Aliuminis neįgaliojo vežimėlio keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Liftas specialiai pritaikytas neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms.Jis gali būti montuojamas privačiuose namuose ar viešuose pastatuose.Labai lengva naudoti, liftas yra itin saugus, jam atlikti būtini saugumo bandymai...
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Alkūninis keltuvas su strėleGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Alkūninis keltuvas turi galimybę būti varomas tiek kuru, tiek elektros energija. Pagrindinis keltuvo bruožas yra aukšta ir patogi, daugiapakopė sulankstoma strėlė.Strėlės funkcionalumas leidžia nekeičiant lokacijos pasiekti daugelį norimų taškų..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Aukštas ir elektrinis savaeigis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Keltuvas yra panašios hidraulinės versijos, tik su skirtingais judėjimo būdais. Transportavimo variklis ant 2 varomųjų ratų / vienos ašies. Keltuvas turi puikų pakėlimą, yra stabilus, galima pritaikyti tiek vidau..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Aukštas ir mobilus žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymai:Visi elektriniai komponentai su vandeniui atspariu technologija;Slėgio indikatorius primins, kad neperkaitintumėt keltuvo;Įrengtas patogus kritinės padėties kritimas;Dėl vertikalių cilindrų kelimas tampa stabilesnis;Itališka „Hydr-app“..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Elektrinis paletinis kranasGarantija: 12 mėn;Techniniai duomenys:..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Elektrinis savaeigis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Elektra valdomas žirklinis keltuvas yra vienas iš populiariausių savaeigių keltuvų. Jis yra labai efektyvus, turi mažą gedimų tikimybę, bei turi jautrų greičio pedalą.Variklio jėga pritaikyta ir judėti ir kelti keltuvą.Keltuvas ..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Hidraulinis dvigubų žirklių keltuvas 1-4t Aprašymas: Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. Dvigubų žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo platformų paleidimas. Kėlimo platforma gali su..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Hidraulinis keturių žirklių keltuvas 0.4-0.8t  Aprašymas: Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. Keturių žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo platformų paleidimas. Kėlimo platfor..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Hidraulinis trigubų žirklių keltuvas 1-2t Aprašymas: Modernus ir pritaikytas pramoninei aplinkai hidraulinis žirklinis keltuvas. trigubų žirklių mechanizmas užtikrina stabilų svorio kėlimą aukščiau, lyginant su analogais. Galimas skirtingų valdymo platformų paleidimas. Kėlimo platforma gali su..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Hidraulinis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėnAprašymas:Žirklinis keltuvas, kuris yra varomas hidrauliniu principu. Hidraulinio variklio galia tiekiama transportavimui ir kėlimui. Hidraulinis savaeigis žirklinis keltuvas išskirtinis savo tikslumu, lengvu valdymu, maža gedimų tikimybe ir mažu triukš..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Krovinių kėlimo rampaGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Stacionari doko rampa yra varoma hidraulinio siurblio ir elektros variklio.Keliamas hidraulinio cilindru.Daugiausiai naudojamas gamyklose, sandėliuose ar prekių priėmimo vietose. Ši kelimo rampa naudojamas kaip tiltas iš krovinių platformos į sunkveži..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 28 (3 Puslapių)