Elektriniai įrankiai

Galima turėti pilnai įrangą servisą, kuriame būtų keltuvai, padangų montavimo ir ratų balansavimo staklės, kompresoriai ir kita įranga, tačiau be kai kurių elektrinių įrankių tiesiog autoservisas negali išsiversti. Kadangi automobilių remonto darbų gali būti pačių įvairiausių, tad kiekvienas servisas turi daugybė įvairiausių skirtingų elektrinių įrankių, kurie turi skirtingas funkcijas. Tad norint kuo kokybiškiau atlikti transporto priemonių remonto darbus, reikia turėti įvairų spektrą elektrinių įrankių, kadangi jie visi yra specializuoti. UAB Baltic Diagnostic Service dažnai įvairiausiems prietaisams ir įrenginiams skelbia akcijas, tad pasinaudokite elektrinių įrankių akcija ir įsigykite Jums taip reikalingus įrankius pigiau.

Populiariausios kategorijos Elektriniai įrankiai prekės

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 150 (8 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 150 (8 puslapių)

 

Elektriniai įrankiai

 

BalticDiag gali Jums pasiūlyti vieną plačiausių elektrinių įrankių pasirinkimą servisui. Savo pasiūloje mes Jums galime pasiūlyti šiuos elektrinius įrankius: elektrinius smūginius veržliasūkius, poliravimo ir šlifavimo įrankius, specialias gręžimo stakles, elektrinius perforatorius ir elektrinius grąžtus ir daugybė elektriniams įrankiais skirtų priedų – prailgintuvų ar litavimo stotelių. Visi šie elektriniai įrankiai turi savo specialias funkcijas, be kurių atlikimo servisas negali klientų automobiliams atlikti reikiamų remonto darbų. Kiekvienam elektriniams įrankiui yra duodama garantija bei esant poreikiui profesionalūs įmonės darbuotojais suteiks Jums kuo daugiau informacijos apie perkamą įrangą. Jeigu mūsų pasiūloje Jūs neradote reikalingo ar ieškomo elektrinio įrankio, kreipkitės, ir mes Jums pateiksime geriausius variantus, pagal Jūsų poreikius.

 

Naudojimo instrukcija

 

Visi elektriniai įrankiai yra specializuoti ir tik keletas įrankių yra universalūs ir su jais galima atlikti keletą skirtingų darbų. Kaip pavyzdžiui, su akumuliatoriniu suktuvu galima ne tik sukti varžtus, tačiau ir gręžti skyles. Tam, jog elektrinis įrankis būtų tinkamai naudojamas ir jis Jums ilgiau tarnautų, visose pakuotėse yra pateikiamos naudojimo instrukcijos. Jeigu turėjote daug jau įrankių, galbūt tokio naudotojo vadovo ir neskaitysite, tačiau, jeigu įrankį naudojate pirmą kartą, naudojimo instrukciją rekomenduoja visada perskaityti. Jose yra pateikiama įvairi naudinga medžiaga: bendros pakuotės komplektacija; laikymo sąlygos; saugumo reikalavimai; teisinga elektrinio įrankio eksploatacija bei kita naudinga medžiaga.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: YATO, BGS Technic ir kiti gamintojai.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias
bool(false) bool(false)