Meniu
Your Cart

Hella Gutmann diagnostika

 

Hella Gutmann diagnostinė įranga

 

Šio gamintojo tiekiama diagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. Hella Gutmann diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. Hella Gutmann diagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

 

Oficiali Hella Gutmann diagnostikos įranga

 

UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Hella Gutmann diagnostikos prietaisus, kadangi Hella Gutmann gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite Hella Gutmann diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. Hella Gutmann diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. Hella Gutmann diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: HELLA-GUTMANN
Padangų slėgio stebėjimo sistemos įrenginys Hella Gutmann TPM Tool Aprašymas: Būtinas serviso įrankis su universaliu automobilių palaikymu Padangų slėgio stebėjimo sistemos (TPMS) tapo vis dažnesnės pastaraisiais metais, o 2009 Europos Sąjungos Komisija nusprendė, kad padangų slėgio stebėjimo..
1.00 €
Gamintojas:: HELLA-GUTMANN
Profesionali autodiagnostika Hella Gutmann Mega Macs 66  Gamintojas - Vokietija.  Naujas dizainas, naujos technologijos ir naujas sprendimų konceptas. Apžvelkime naująjį mega macs 66. Naujas lengvai perprantamas ir apsaugotas liečiamo ekrano meniu su visomis reikiamomis diagnostinėm..
0.00 €
Gamintojas:: HELLA-GUTMANN
Profesionali diagnostika Hella Gutmann Mega Macs PC  Gamintojas - Vokietija. Mega Macs PC yra pirmasis programinės įrangos sprendimas iš Hella Gutmann Solutions, kuris transformuoja Jūsų darbo kompiuterį į pilnai veikiančią galingą diagnostinę sistemą. Puikiai tinka kiekvienam, kuris nori..
0.00 €
Gamintojas:: HELLA-GUTMANN
Universali diagnostikos įranga Hella Gutmann Mega Macs 77 Hella Gutmann, Vokietija Aprašymas: Greičiausias Hella Gutmann gamybos diagnostinis prietaisas. Hella Gutmann žengė į diagnostikos įrangos ateitį, atnaujindami pagalbines sistemas remonto metu. Su šia įranga profesionalūs serviso ..
0.00 €
Gamintojas:: HELLA-GUTMANN
Universali diagnostikos įranga profesionalams Hella Gudmann Mega Macs 42 SE  Naujindami ir stengdamiesi pagerinti pamėgtą Mega Macs 42, pridėjome keletą naujų funkcijų, kurios padės paspartinti Jūsų darbą, suteiks jam lankstumo ir padės išspręsti netgi kebliausius klausimus. Viskas telpa len..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)