Meniu
Your Cart

Kiti prietaisai sunkiajam transportui

Kiti prietaisai sunkiajam transportui 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: JALTEST
Universali krovinių kėlimo technikos diagnostikos įranga Jaltest MHENaujausias Jaltest MHE diagnostikos prietaisas ir programinė įranga, kuri skirta krovimo ir kėlimo technikai. Su šia naujausia versija Jaltest praplečia savo duomenų bazę ne tik funkcianalumu, tačiau nuo šiol galėsite atlikti diagno..
1,361.25 €
Gamintojas:: JALTEST
Priekabos jungčių patikros įranga Jaltest PTEJaltest, IspanijaAprašymas:Jaltest PTE - tai nešiojamas prietaisas, skirtas patikrinti elektros signalus siunčiamus nuo traktoriaus galvutės į priekabą, pavyzdžiui: šviesos, lemputės ir CAN komunikaciją.Įranga turi du veikimo rėžimus, priklausomai nuo tik..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Sunkvežimių diagnostikos įranga Truck Explorer STANDARD KitORIGINALI ĮRANGA. 12 MĖN. TECHNINIS APTARNAVIMO PALAIKYMASMes pasitikime savo produktais, todėl mes siūlome pasaulinę garantiją ir garantinį aptarnavimą visai įrangai nuotoliniu būdu bet kurioje pasaulio vietoje.MB MEMO PLD (MR) išorinis bly..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Sunkvežimių vairavimo simuliatorius BALTIC DIAG S415 EVOŠis sunkvežimių vairavimo simuliatorius pagilins vairuotojų žinias. Naudojama plačiau rinkoje "Scania Truck Simulator" programinė įranga, kurią sudaro praktinės vairavimo ir parkavimo užduotys, testai, egzaminai. Tai informacinėmis technologijo..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali laivų diagnostikos įranga JalTest PC Link 29365 JalTest PC Link 29365 yra originalus universalus diagnostikos prietaisas, kuri yra naudojama sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams, priekaboms, žemės ūkio ir statybinės technikos diagnostikai. JalTest diagnostikos įranga yra vie..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)