Meniu
Jūsų krepšelis

Azoto generatoriai

Azoto generatoriai

Azoto generatoriai yra skirti pripūsti transporto priemonių padangoms. Jie gali būti skirti pripūsti motociklų, lengvųjų automobilių, lengvo komercinio ir sunkiojo transporto priemonių padangoms. Svarbiausia renkantis azoto generatorių atkreipti dėmesį į komplektaciją, ją dažniausiai sudaro – pripūtimo ir išleidimo pistoletai, pripūtimo spiralinės žarnos, slėgio matuoklė, filtro užsikimšimo prietaisai.

Jeigu niekada nebuvo ankščiau turėję azoto generatoriaus, kokį tinkamiausią pirkti generatorių Jums gali padėti išsirinkti mūsų konsultantai. Tačiau, visada rankantis generatorių azotui rekomenduojame atkreipti dėmesį į šias technines savybes: srauto našumą; grynumą; ar yra distiliavimo filtras; ar yra aktyvus anglies filtras; koks yra vidinis bakas ir ar apskritai reikia jo, nes yra azoto generatorių, kuriems vidinio bako darbui nereikia. Na ir į kitus bendrinius dalykus, kaip pavyzdžiui, koks yra gamintojas, kokios trukmės garantija, kokie matmenys azoto generatoriaus ir bendras svoris.

Kaip ir minėjome, azoto generatoriai skirti pripūsti transporto priemonių padangas. Tačiau jie gali turėti dar šias technines savybes: azoto išeigos slėgio matuoklė, papildoma išeiga išoriniam bakui, azoto – oro jungiklis, specialus langelis filtrų peržiūrai, automatinis kondensato išpylimas.

Azoto generatoriai puikai specializuotiems padangų servisams, automobilių universaliems servisams, automobilių pardavėjams bei įmonėms, kurios dirba su sunkvežimiais.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)