Meniu
Your Cart

Sukomplektuotos smėliasrovės

Sukomplektuotos smėliasrovės

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga BASIS 100lGamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferojoe.Bakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgalaikį veikimą..
2,420.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga BASIS 200lGamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferoseBakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgalaikį veikimą.Į..
2,601.50 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga 100l ECONOMICGamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferose.Bakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgalaikį veiki..
3,146.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga 150l ECONOMICGamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferose.Bakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgalaikį veiki..
3,267.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga 100l OPTIMAL CLEMCO Gamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferose.Bakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilg..
3,630.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga 200l OPTIMAL ClemcoGamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferose.Bakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgalaikį..
3,751.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Sukomplektuota smėliavimo įranga 150l SPECIAL ClemcoGamintojas: Indusco SolutionSmėliasrovė buvo sukurtos profesionaliam naudojimui pramonės, gamybos įmonėse ir aptarnavimo sferose.Bakas tinka visoms įprastoms abrazyvinėms medžiagoms.Naudojami priedai yra aukščiausios kokybės ir garantuoja ilgalaikį..
4,053.50 €
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)