Meniu
Your Cart

Smėliavimo priedai

Smėliavimo priedai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Indusco Solution
Didelio atsparumo kombinezonas smėliavimui ContracorSavybės:Contracor kombinezonas su apsauginėmis odinėmis pirštinėmis apsaugo dirbantį asmenį nuo atšokusių abrazyvinių medžiagų.Rankos ir kojos yra apsaugotos patvariomis odinėmis plokštėmis, o tvirtas kvėpuojantis medvilninis audinys nugaroje leidž..
242.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Apsauginis šalmas smėliavimui ReS-3/OHApsauginis šalmas skirtas žmonėms dirbantiems su smėliavimu ir šratavimu.Pagal PN-EN 271 reikalavimus standartiniai šalmai turi būti su sistema, reguliuojančia kvėpuojančio oro įtekėjimą.Į šalmo komplektaciją neįeina reguliavimo sistema.Skydelis turi du plokščiu..
326.70 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Šalmas su reguliatoriumi CLEMCO APOLLO-100Apollo 100 šalmas apsaugo nuo sužeidimų bei kenksmingų medžiagų atliekant antikorozinius, smėliavimą ar šratavimą  darbus.Sumažina triukšmą atliekant smėliavimą ar šratavimą  darbus.Kiekvienas apsauginis šalmas turi reguliavimo sistemą, kuri nustat..
423.50 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Šratavimo šalmas su guminiu sluoksniu ir ausinėmis ReS-3G / OHSavybės:ReS-3G / OH šratavimo šalmas skirtas darbuotojams, kurie dirba su šratavimo procesais, kvėpavimo sistemai bei veidui apsaugotiSkydelis turi dvi apsaugines plokštelesPirmasis (3 mm storio) arti veido, pagamintas iš didelio atsparum..
423.50 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Šalmas su reguliatoriumi CLEMCO APOLLO-600Apollo 600 šalmas apsaugo nuo sužeidimų bei kenksmingų medžiagų atliekant antikorozinius, smėliavimo ar šratavimo darbusSumažina triukšmą atliekant smėliavimą ar šratavimą  darbusKiekvienas apsauginis šalmas turi reguliavimo sistemą, kuri nustato kvėpav..
484.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Šalmas su apsiaustu ir LED lempa Res-3G Savybės:Apsiaustas turi diržą su sagtimiŠalmas turi LED lempąŠalmas yra su apsiaustu, kuris papildomai apsaugo ir uždengia drabužius nuo abrazyvinės medžiagos..
520.30 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Mobilus suspausto oro aušintuvas AKRNešiojamieji didelio tūrio filtrai CK-50/150/250 yra efektyviausias sprendimas pašalinant iki 95 % skysčio kondensato ir nešvarumų dalelių (iki 10 mikronų).Specialiai sukurti mobiliam naudojimui smėliasrovėms.Sukurtas naudoti su mobiliais kompresoriais kartu su įp..
0.00 €
Gamintojas:: Indusco Solution
Suspausto oro sausintuvas - vėsintuvas ACP/ACE ContracorContracor suspausto oro aušintuvai ACP/ACE skirti atvėsinti suspaustą oro žemiau 2,7-11 C aplinkos temperatūros.Kai suspaustas oras atvėsta, jame esantys vandens garai kondensuojasi ir skystu pavidalu pašalinami iš sistemos.Aušintuvai komplektu..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)