Meniu
Your Cart

Smėliavimo kabinos ir linijos

Smėliavimo kabinos ir linijos

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: GUYSON
Smėliavimo kabina GUYSON Formula 1200GUYSON prekės ženklo naudojimas jūsų gamykloje ar dirbtuvėse garantuoja aukščiausią efektyvumą, patikimumą ir kokybę. Formula 1200 modelyje sumontuotas naujausiais standartais inžinierių sukurtas smėliavimo pistoletas, skirtas ypač tiksliam operatoriaus darbui. S..
3,872.00 €
Gamintojas:: GUYSON
Smėliavimo kabina GUYSON Formula 1600GUYSON prekės ženklo naudojimas jūsų gamykloje ar dirbtuvėse garantuoja aukščiausią efektyvumą, patikimumą ir kokybę. Formula 1600 modelyje sumontuotas naujausiais standartais inžinierių sukurtas smėliavimo pistoletas ir kojinis srovės valdymas. Tvirta, patvari, ..
4,719.00 €
Gamintojas:: GUYSON
Smėliavimo kabina GUYSON Euroblast 6Euroblast 6 yra populiariausia standartinio dydžio smėliavimo kabina. Plačio atidarymo durėles, kurios užtikrins, kad galėsite atlikti smėliavimo procedūrą didesnėms mechaninėms dalims. Šis modelis turi papildomai priekines, šonines ir viršutines dureles. Didelės ..
8,950.00 €
Gamintojas:: GUYSON
Smėliavimo kabina GUYSON Euroblast 10Guyson Euroblast 10 yra didžiausia iš standartinių Guyson smėliavimo kabinų. Euroblast 10 smėliavimo kameros matmenys: plotis 1480 x gylis 1480 x aukštis 1145 mm, todėl joje gali tilpti didžiausios pramoninės dalys, tokios kaip siurblio korpusai, filtrai ar net v..
14,700.00 €
Gamintojas:: GUYSON
Automatizuota smėliavimo linija GUYSON RXS400RXS400 Rotary Indexing Spindle smėliavimo linija buvo sukurta specialiai darbui, kai yra smėliuojami maži komponentui, bet poreikis yra automazitai linijai.Smėliuojamas komponentas sukasi valdomu ir reguliuojamu greičiu, kurį nustato operatorius. Smėliavi..
0.00 €
Gamintojas:: GUYSON
Automatizuota smėliavimo linija GUYSON RXS900Guyson RXS900 smėliavimo linijoje įmontuotas besisukantis komponentų smėliavimo patefonas, kuriame yra šeši tolygiai išdėstyti besisukantys smėliavimo pistoletai (taip pat yra dvyliką skirtingų RXS900 linijų), kurie indeksuoja smėliavimo sritį, tad darbų ..
0.00 €
Gamintojas:: GUYSON
Rotorinė automatizuota smėliavimo linija GUYSON Multiblast RSBAutomatinė rotacinė smėliavimo linija su robotizuotu sprendimu. Guyson rotacinio veleno linija RSB yra pirmasias žingsnis, kad smėliavimo operacijos būtų atliekamos automatiškai be operatoriaus papildomo darbo. Besisukančios kabinoje esan..
0.00 €
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)