Meniu
Your Cart

Automobilinės svarstyklės

Specializuotos automobilinės svarstyklės

Patogiam ir tiksliam svėrimui atlikti siūlome aukštos kokybės, patikimų gamintojų svėrimo įrangą ir kitus reikmenis. Pas mus galite įsigyti skirtingų svarstyklių, skirtų tiek ašis ar ratus sverti, tiek ir specializuotų krovinių svėrimo estakadų. Visa svėrimo įranga gali būti plačiai pritaikoma ir patikimai naudojama skirtingose pramonės srityse, teikiant transporto techninės priežiūros, remonto ar kitas paslaugas. Mes visada siūlome tik patikrintus, pripažintus produktus ir esame pasiruošę atsakyti į visus klientų klausimus renkantis tinkamiausius ir labiausiai poreikius atitinkančius sprendimus. 

Ašių ir krovinių svėrimo svarstyklės

Ašių svėrimo įranga išsiskiria mobilumu ir funkcionalumu. Šios svarstyklės gaminamo iš aliuminio, yra gana paprastai montuojamos (tam užtenka vieno žmogaus), tačiau patikimos ir patvarios (kai kurie modeliai gali išlaikyti iki 5000 kg svorį). Paprastai ši įranga komplektuojama su nešiojimo dėklu ir lagaminu, todėl paprastai transportuojama. Krovinių svėrimo estakados pasižymi itin plačiu pritaikymu, jos gali atitikti skirtingų sričių atstovų poreikius. Krovinių svėrimo įranga turi būti montuojama su įvažiavimo rampomis. 

Ratų svarstyklės ir svėrimo indikatoriai

Ratų svėrimo platformos yra tvirtos ir patikimos, gaminamos iš aliuminio konstrukcijų. Dauguma modelių yra su rankenėlėmis ir ratukais, todėl gana mobilios, nesunkiai transportuojamos. Ratų svėrimo svarstyklių paviršius dengtas specialia guma, todėl yra neslidus, užtikrina geresnį padangų sukibimą su svėrimo įranga. Skaitmeniniai svėrimo indikatoriai suteikia galimybę patogiai ir tiksliai stebėti svėrimo rezultatus, operatyviai atlikti svorio pasiskirstymo ar perviršio korekcijas. Siūlome įsigyti tikslius ir patikimus, žinomų gamintojų svėrimo indikatorius. 

Patikslinkite paiešką