Meniu
Your Cart
Padangų slėgio stebėjimo sistemos įrenginys Hella Gutmann TPM Tool
Padangų slėgio stebėjimo sistemos įrenginys Hella Gutmann TPM Tool

Padangų slėgio stebėjimo sistemos įrenginys Hella Gutmann TPM Tool

  • Prekės kodas: BD14780
Kaina internetu

0.00 €

Kaina parduotuvėje

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Padangų slėgio stebėjimo sistemos įrenginys Hella Gutmann TPM Tool

Aprašymas:

Būtinas serviso įrankis su universaliu automobilių palaikymu
Padangų slėgio stebėjimo sistemos (TPMS) tapo vis dažnesnės pastaraisiais metais, o 2009 Europos Sąjungos Komisija nusprendė, kad padangų slėgio stebėjimo sistemos būtų privalomos ant visų naujų automobilių, registruotų po 2014 metų lapkričio.
Šios sistemos naudoja sensorius, kurie perduoda savo ID kartu su savo slėgiu, temperatūra ir kitais duomenimis į automobilio ECU (variklio valdymo bloką). Po skylės atsiradimo ar staigaus slėgio netekimo daugeliui šių sistemų reikia tam skirto diagnostinio prietaiso, kad išjungti įspėjamąjį intikatorių, bei kartu diagnozuoti sugedusius sensorius ir suprogramuoti pakaitinį sensorių kai to reikia.
Hella Gutmann gamybos TPM Tool yra universalus įrankis, palaikantis platų automobilių modelių ir TPMS sistemų spektrą ir yra skirtas klaidų diagnozavimui ir sensorių atnaujinimui bei perprogramavimui.
Belaidis klaidų diagnozavimas
Kai automobilis su TPMS indikatoriumi tik atvažiuoja į servisą, TPM Tool gali būti panaudotas beleidžiam automobilio patikrinimui. Žingsniniam procese TPM Tool nuotoliniu būdu aktyvuoja ir dekoduoja duomenis iš kiekvieno automobilio TPMS sensoriaus. Tai suteikia galimybę diagnozuoti bet kokias klaidas ir suteikti informaciją apie reikalingus remonto darbus klientui iki nuimant ratą. Duomenys gali būti talpinami pačiame įrenginyje, belaidžiu Bluetooth ar WLAN būdu perduodami į kompiuterį arba į vieną iš Mega Macs diagnostinių įrankių, kur duomenys gali būti išsaugomi į automobilio istoriją.
Lengvas ir paprastas sensorių keitimas ir peprogramavimas
Diagnozavus pažeistą TPMS sensorių, TPM Tool suteikia galimybę perprogramuoti pakaitinį sensorių su specifiška automobiliui programine įranga. Tai leidžia naudoti universalius sensorius vietoj specifiškų gamintojų. TPM Tool pilnai palaiko visus įprastus universalių TPMS sensorių gamintojus, įskaitant Schrader EZ, Alligator Sens,it, Beru/HUF IntelliSens.

Techninės specifikacijos:

  • Matmenys: 168x87x38 mm
  • Svoris (įskaitant bateriją): 300g
  • Maitinimo šaltinis: Ličio-polimerų akumuliatorius
  • Maksimalus galio priėmimas: 1,5W Schrader TPM, visų kitų 0,5W
  • Ekrano skiriamoji geba: 128 x 64
  • Klaviatūra: 6 mygtukų, atspari dulkėms, vandeniui ir tepalui
  • Įeigos/išeigos: Mini-USB sujungimui prie PC dėl atnaujinimų ir tikrinimo duomenų atsiuntimo
  • Automobilinė jungtis: 15 krypčių D jungtis OBD kabeliui