Mes esame socialiai atsakingi!

 Dar prieš Kalėdas mus pasiekė didžiulė siunta medicininių kaukių, planuose numatėme, kad dalį jų skirsime įmonės darbuotojų ir klientų saugumui užtikrinti, tačiau nepamiršome ir lengviausiai paveikiamų socialinių sluoksnių, kuriems pagalba reikalinga sunkiuoju karantino laikotarpiu. Kreipėmės į žmones bei ne pelno siekiančias organizacijos, kad jos nukreiptų pas tuos, kuriems pagalba labiausiai reikalinga. Didžiausią poreikį išsakiusias organizacijas padovanojome net 1000 vnt. respiratorių. Esant galimybėms kviečiame visiems prisidėti prie aukojimo visais įmanomais būdais. O dabar trumpai apie organizacijas, kurioms dovanojome respiratorius.

VŠĮ Vilties akimirka

Organizacijos veikla integruoti proto negalią turinčias asmenybes į visuomeninę veiklą, taip pat išlavinti įgūdžius, kurie padėtų apsitarnauti gyvenant savarankiškai. Įstaigos pagrindinis tikslas yra skatinti proto negalės žmonių integracijos į visuomenę procesą, išsiaiškinti klientų poreikius ir patenkinti jų lūkesčius, užtikrinant kokybiškų paslaugų teikimą.

Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos Caritas

Ši organizacija užsiima daugybę savanorystės rūšių, tačiau pagalbos šauksmą gavome iš senelius globojančio sektoriaus, darbuotojai minėjo, jog kaukių trūkumą jaučia kiekvieną dieną ir tai atsispindi saugumo kaina, todėl nedvejodami sudėjome respiratorių siuntinį ir išsiuntėme į Klaipėdą!

VŠĮ Savanoriai vaikams

Šie savanoriai atlieka ypatingą darbą,  jie slaugo tėvų neturinčius vaikus ligoninėse. Šiems vaikams reikia pagalbos ir paramos sunkią akimirką. Kadangi savanoriai nėra ligoninių darbuotojai jiems nėra suteikiamos apsaugos priemonės lankant mažuosius ligoniukus, jie perka jas iš savo asmeninių lėšų. Organizacijos kuratorė minėjo, jog trūkumas yra, todėl su malonumu perdavėme respiratorių siuntinį.

Blinsturbiškių socialiniai globos namai

Šie senelių namai slaugo jautriausią socialinį sluoksnį. Slaugoje turi būti maksimali apsauga, nes daugeliui senelių virusas gali būti paskutinė liga, kurie jie sirgs. Šių senelių socialinių namų administracija teigė, kad turi trūkumą, kaukės reikalingos ne tik darbuotojams, tačiau ir patiems seneliams. Sudėjome respiratorių siuntinį ir išsiuntėme jį į Raseinių rajoną.