Lankėmės Bolonijoje vykusioje „Autopromotec 2019“ parodoje

Data: 2019-05-27

     Gegužės 22-26d. Bolonijoje, Italijoje, vyko viena didžiausių automobilių pramonės paroda – „Autopromotec 2019“, kurioje apsilankėme ir mes. Per daugiau nei penkiasdešimties metų laikotarpį, ši paroda tapo labai svarbi Europos regionui ir yra laikoma viena pagrindinių transporto priemonių remonto ir priežiūros remonto parodų Europoje.

 

     Paroda „Autopromotec 2019“ – surenka po vienu stogu visus pagrindinius Europos ir kitų žemynų gamintojus, kurie gali pasiūlyti parodos lankytojams nuo profesionalių įrankių iki visiškai specializuotos serviso įrangos. Įrangos naujovės, ekspertų patarimai, pažangiausios technologijos, inovacijos sektoriuje – būtent šiais dalykais pasižymi ši paroda.

 

  

     Paroda vyksta kas dvejus metus, kurioje savo parduodamą įrangą pristato apie 1600 skirtingų gamintojų iš viso pasaulio, organizatoriai teigia, jog parodos dalyviai yra iš 53 skirtingų pasaulio šalių. Praėjusiais metais paroda pritraukė iš viso daugiau nei 115 tūkstančių lankytojų, šiais metais tikimasi, jog parodą aplankė 14% daugiau. Bendras ekspozicinis plotas yra 158 000 kv.m. bei lauko parodinis plotas, siekiantis 30,000 kv.m.

 

     UAB „Baltic diagnostic service“ įmonės atstovai dalyvavo susitikimuose su įrangos gamintojais ir tiekėjais, mezgė naujus ryšius su viso pasaulio gamintojais bei sutvirtino su ilgalaikiais partneriais. Domėjosi naujausiomis automobilių ir kitų transporto priemonių priežiūros ir aptarnavimo įrangomis. Dalyvavo specialiuose įrangos mokymuose ir konferencijose, kuriose gilino žinias. Diskutavo su įvairiais serviso ir diagnostikos įrangos gamintojais dėl inovacijų ir ateities vizijų šioje srityje.

 

 

 

     Ši paroda yra išskirtinė tuo, jog į ją atvyksta viso pasaulio didžiausios savo srities įmonės, kurios pristato į rinką išleistas naujienas, tendencijas ir parodo savo įmonės gaminamos įrangos ateities vizijas bei koncepcijas. Šioje parodoje vyksta daugybė seminarų, diskusijų ir konferencijų, apdovanojamos inovacijos ir geriausios automobilių pramonės idėjos, vyksta automechanikos akademija, mechanikų žaidynės, dirbtuvės ir gamintojai rengia savo produkcijos mokymus. 

 

     Visą nuotraukų galeriją rasite paspaudę šią nuorodą - SPAUSTI ČIA.