Meniu
Your Cart

Kita įranga

Kita diagnostikos įranga padeda atlikti transporto priemonėms variklio diagnostiką. Su ridos korekcijos prietaisais galima atsukti bet kokiais transporto priemonei ridą, su testeriais ir programuotojais yra taisomos diagnostikos klaidos, jungtys padeda prijungti diagnostinę įranga automobiliams. 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Genius – chip tuning, ECU programuotojas, diagnostikos prietaisas. Dirba su lengvaisiais automobiliais, sunkvežimiais, motociklais, agro technika, vandens transportu. Atskiras prietaisas su savo liečiamu ekranu. Atliekantis visas reikiamas programavimo ir chipavimo funkcijas. Pasibaigus..
1,936.00 €
Gamintojas:: DIMSPORT
DimSport New Trasdata yra unikalus chip tuning sferos prietaisas palaikantis visus įmanomus mikroprocesorius, naudojamus bet kokio tipo automobiliuose ir apskritai transporto priemonėse. Prietaisas yra skirtas nuskaityti ir programuoti tokiomis funkcijomis kaip  JTAG, BDM ir BOOT mode’ais. S..
1,210.00 €
Programavimo prietaisas Kess K-TAG ALIENTECH Programavimo prietaisas Kess K-TAG ALIENTECH
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: ALIENTECH
Programavimo prietaisas K-TAG ALIENTECH Esame oficialūs Alientech atstovai Lietuvoje, todėl vieninteliai galime pasiūlyti K-TAG originalią įrangą. Šis prietaisas patenkins visus jūsų poreikius, nes veikia greitai ir patikimai. Tai naujas Alientech gaminys, skirtas Azijoje pagamintoms transport..
1,210.00 €
Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100 Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100
-22 % -22 %
Gamintojas:: AUTEL
Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100Garantija - 2 metai. Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Autel prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis komplektacija. ..
108.90 € 140.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Benzinių/Dyzelinių variklių kompresijos testeris ATH OBD Explorer 2.0 Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiaiPrietaisas matuoja šias automobilio sistemas: Vakuuminę sistemą Kuro sistemą Įkrovimo slėgis Kompresiją Alyvos slėgį Slėgis: -1 bar iki 200 bar. Taip pat ..
249.00 €
Detonacijų analizatorius Phormula KS-3Phormula, AnglijaAprašymas:Naujos kartos prietaisas KS-3 yra vienas pažangiausių detonacijų analizės įrankių šiuolaikinėje rinkoje. KS-3 aktyviai filtruoja ir apdoroja variklio signalus naudojant dedikuotą detonacijų mikroprocesorių. Šie signalai yra apdorojami ..
385.00 €
Profesionali raktų programavimo įranga Lonsdor K518ISE Gamintojas Lonsdor, 12 mėnesių garantija.Lonsdor K518ISE raktų programavimo įranga yra naudojama šiose srityje: imobilizacijoje ir odometro reguliavime. Lonsdor K518ISE sukurtas specifiškai technikams, užsiimantiems automobilių raktų pro..
1,427.80 €
Profesionali raktų programavimo įranga Lonsdor K518S Gamintojas Lonsdor, 12 mėnesių garantija.Lonsdor K518S raktų programavimo įranga yra naudojama šiose srityje: imobilizacijoje ir odometro reguliavime. Lonsdor K518S sukurtas specifiškai technikams, užsiimantiems automobilių raktų programavimu..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Automobilio generatoriaus testeris Master Alt 2 Magneti Marelli Gamintojas: Magneti Marelli, Italija; Garantija: 2 metai Aprašymas: Su šiuo prietaisiu galima diagnozuoti automobilių su generatoriais krovimo grandines, krovimo srovę, einančią iš variklio valdymo bloko. Alt 2 prietaisas, naud..
725.00 €
Detonacijų analizavimo komplektas Phormula Professional Tuning Solution Phormula, Anglija Aprašymas: Professional Tuning Solution – Profesionalus detonacijų analizės rinkinys, kuriame komplektuojamas Detonacijų analizatorius KS-Pro ir KS-4 kartu. Tai leidžia profesionaliems variklių tiuning..
785.00 €
Webasto šildytuvų diagnostikos įranga Aprašymas: Webasto diagnostinė sąsaja Windows operacinei sistemai. Autentiška Webasto prekė. Šildytuvo su kompiuteriu sąsajos prietaisas. USB adapteris. Darbui su įranga reikalinga speciali Webasto programinė įranga. Programinė įranga su prietaisu nė..
847.00 €
Eberspacher EDiTH diagnostika Aprašymas:  Eberspacher bazinis diagnostinis prietaisas. Komplektacijoje: - Šildytuvo ir kompiuterio sąsajos prietaisas - Serijinio adapterio kabelis - USB adapterio kabelis. Palaikomos operacinės sistemos: Windows 98, Windows NT, Windows ME, Windows ..
871.20 €
Rodoma 1 iki 12 iš 31 (3 Puslapių)