Meniu
Jūsų krepšelis

Vežimėliai ir kėlikliai

Vežimėliai ir kelikliai

Šios kategorijos vežimėliai pasižymi ne tik puikiu funkcionalumu kur galima patogiai sandėliuoti įrankius, tačiau transportavimo vežimėliai atlieka ir kėlimo funkcija net iki 500 kg. Kiekvienas mechanikas žino, kokie įrankiai bus reikalingi jam atliekant vieną ar kitą remonto darbą, kodėl juos nesusidėjus į vienus populiariausių trijų aukštų spinteles. Efektyvumas ir patogumas akivaizdus, nuo darbastalio ar sandėliavimo lentynos susideda visus reikalingus įrankius ir be jokių pastangų nusivežate vežimėlį prie remontuojamo automobilio, išvengsite bereikalingo įrankių nešiojimo. O jei norite didesnio funkcionalumo ir su vežimėliu transportuosite ne tik įrankius, tačiau didesnių gabaritų detales, rekomenduojame platforminius kėlimo vežimėlius ar transportavimo vežimėlius. Šio tipo vežimėlius ir kėliklius galite naudoti įrankių laikymui bei transportavimui, didelių bei mažų detalių transportavimui bei sunkių detalių kėlimui.

Tvirtos konstrukcijos, nerūdijančio plieno vežimėliai yra itin patvarūs ir lengvi, dėl šių priežasčių jie gali gabenti sunkius gaminius. Vežimėliai turi keturis guminius ratukus, du iš jų turi stabdžius. Labai aukštos kokybės plienas garantuoja padidintą atsparumą pažeidimams ir įbrėžimams. Vežimėliai yra ilgaamžiai ir patvarūs, taip pat turi patogias rankenas, kurios leidžia lengvai nugabenti vežimėlius iš vienos vietos į kitą ar tiesiog pastatyti juos į norimą vietą.

Mes Jums siūlome
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, SATA, YATO, Vorel, BDS Technic, Krauss Tools, Magneti Marelli ir kitus gamintojus. Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)