Meniu
Jūsų krepšelis

Vežimėliai be įrankių

Vežimėliai be įrankių


Tam, kad darbas būtų kuo efektyvesnis kiekvienam mechanikui reikalinga tvarka. Atliekant įvairius remonto darbus mechanikams reikalingi daugybė įrankių ir jei jie ergonomiškai ir mobiliai sandėliuojami pastebėsite, jog jūsų darbas taps kur kas našesnis. Netvarkingai sudėti įrankiai greičiau dėvisi, ne vietoje sudėti įrankiai gali kliudyti pačiam mechanikui judėti dirbtuvėse ar net jį sužeisti. Šiai problemai spręsti siūlome dirbtuvių vežimėlius be įrankių.

Vežimėlių be įrankių panaudojimo galimybės
Galime pasiūlyti įvairiausius poreikius atitinkančias įrankių spinteles be įrankių. Atsakingai įvertinkite savo dirbtuvių įrankių kiekį bei kokio dydžio spintelė Jums yra reikalinga. Vežimėliai be įrankių kategorijoje rasite tik mobilias spinteles, kurias galėsite nesunkiai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Mobilios spintelės turi keturis ratukus, kurie du iš jų turi mechaninius stabdžius. Iš įvairaus pasirinkimo galime pasiūlyti skirtingų dydžių bei pločio stalčius, į kitas komplektacijas įeina net ir atviros spintelės be stalčių bei iš šono prasiilginantis stalviršis. Visi šie modeliai turi itin patogias rankenas, kurios padės vežimėlį transportuoti iš vienos vietos į kitą. Siūlome modelius, kurie turi LED apšvietimą bei perforuotą sienelę ant, kurios galima kabinti įrankius. Taip pat galite rinktis iš įvairiausio tipo stalviršių: medinių, metalinių, giminių ir plastmasinių.

Mes Jums siūlome
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, SATA, YATO, Vorel, BDS Technic, Krauss Tools, Magneti Marelli ir kitus gamintojus. Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 21 iš 21 (1 Puslapių)