Meniu
Jūsų krepšelis

Įrankių dėžės

 

Įrankių dėžės

 

BalticDiag Jums gali pasiūlyti įrankių dėžės tiek su įrankiais, tiek be įrankių, viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Mes Jums galime įrankių dėžes komplektuoti pagal individualius užsakymus, tad įrankių dėžes galime parduoti ir tik su Jūsų pasirinktais įrankiais. Vieniems Įrankių dėžė su įrankiais yra patraukliau, kadangi jau nebereikia galvoti kokie įrankiai būtų reikalingi, kiti nori komplektuoti, kadangi ir taip vienos rūšies įrankių jau turi daug. Tam, kad būtų palaikoma tvarka, įrankių dėžės su stalčiais mes labiau rekomenduojame įsigyti, kadangi vėliau dirbant būtų tik lengviau.

 

Įrankių dėžių panaudojimo galimybės

 

Šios serviso įrangos panaudojimo galimybės yra labai didelės. Tai nebūtinai gali būti naudojama tik automobilių ar kitų transporto priemonių servisuose. Įrankių dėžės yra kur kas patogiau namų ūkyje, nei įrankių vežimėliai, čia jos yra rėčiau naudojamos, todėl netrukdys ir neužims daug vietos. Taip pat dažnai įrankių dėžes įsigyja žemės ūkio srityje dirbantys žmonės, kadangi šioje srityje dažnai tenka darbuotojams prieiti prie vis kito žemės ūkio transporto ar kokio nors padargo, todėl tai yra labiau patogu. Visos dėžės yra metalinės įrankių dėžės, todėl dirbant su tokia sunkiąją technika joms tikrai nieko nenutiks. Taip pat dažnai įrankių dėžes naudoja tiesiog fiziniais asmenys, kurie jas įsideda į automobilio bagažinę. Jas dažnai naudoja techninės pagalbos kelyje automobiliai, tolimųjų reisų vairuotojais jas įsideda kartų į sunkvežimius, netgi įrankių dėžių dažni vartotojai yra keleivinio transporto vairuotojai. Visose šiose srityse dirbantys žmonės gal ir nejaučia būtinybės, tačiau lietuviškas posakis sako – „Atsarga gėdos nedaro“.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BGS Technic ir kiti gamintojai.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)