Lankėmės didžiausioje pasaulyje automobilių pramonės parodoje Frankfurte

Data: 2018-10-03

     Rugsėjo 11 – 15d. Frankfurte, Vokietijoje, vyko didžiausia pasaulyje automobilių pramonės paroda – „Automechanika 2018“, kurioje apsilankėmė ir mes. Tai buvo jubiliejinė, 25-oji Automechanikos paroda.

 

     Paroda „Automechanika 2018“ – tai lyderiaujanti visame pasaulyje savo srities paroda, kuri vyksta kas dvejus metus nuo pat 1971 metų. Pagal pateikiamą parodos organizatorių statistiką, ją paskutinį kartą aplankė lankytojų iš 170 pasaulio šalių. Parodoje dalyvavo 4843 įmonės bei jų atstovai iš 76 šalių. Todėl dalyvavimas šioje parodoje puiki galimybė pristatyti gamintojams savo gamina produkciją ir techniką. Bendras ekspozicinis plotas yra 366,637 kv.m. bei lauko parodinis plotas, siekiantis 96,000 kv.m.

 

 

 

     Parodos metu UAB „Baltic diagnostic service“ įmonės atstovai dalyvavo susitikimuose su įrangos gamintojais ir tiekėjais, mezgė naujus ryšius su viso pasaulio gamintojais bei sutvirtino su ilgalaikiais partneriais. Domėjosi naujausiomis automobilių ir kitų transporto priemonių priežiūros ir aptarnavimo įrangomis. Dalyvavo specialiuose įrangos mokymuose ir konferencijose, kuriose gilino žinias. Diskutavo su įvairiais serviso ir diagnostikos įrangos gamintojais dėl inovacijų ir ateities vizijų šioje srityje.

 

     Įmonės atstovai susitiko su UAB „Baltic diagnostic service“ ilgalaikiais partneriais – Weber, ATH-Heinl, AC Hydraulic, Tecnolux, Albatros, Unimetal, Ross-tech, Autorobot, Worky, Hella Gutmann, Focus, Launch, Autel, Magneti Marelli, Pico Technology, Alientech, Dimsport, MagicMotorSport, Elprosys ir dar daugybė kitų gamintojų.

 

     Ši paroda yra išskirtinė tuo, jog į ją atvyksta viso pasaulio didžiausios savo srities įmonės, kurios pristato į rinką išleistas naujienas, tendencijas ir parodo savo įmonės gaminamos technikos ateities vizijas bei koncepcijas. Šioje parodoje vyksta daugybė seminarų, diskusijų ir konferencijų, apdovanojamos inovacijos ir geriausios automobilių pramonės idėjos, vyksta automechanikos akademija, mechanikų žaidynės, dirbtuvės ir gamintojai rengia savo produkcijos mokymus.  Taip pat, visas dienas lankytojų akims yra atveriama beveik 5000 ekspozicijų. Pagrindiniai parodos sektoriai: automobiliai, dalys ir komponentai; elektronika ir sistema; remontas ir priežiūra; automobilių plovykla.

 

     Visą nuotraukų galeriją rasite paspaudę šią nuorodą - spausti čia.