RU/LT

Tapome oficialūs BOSCH prekės ženklo atstovai Lietuvoje

Data: 2018-04-24

                Mūsų atstovaujamų prekių ženklų ratas nepaliaujamai auga. Ir šįkart didžiuodamiesi norime pranešti, kad prie mūsų prisijungia Vokietijos gigantai Bosch!

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 400 500 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis pagrindinius verslo sektorius ir vienas jų yra automobilių technologijos.

                  

               Šiame sektoriuje nuo šiol esame oficialūs jų atstovai Lietuvoje ir jau dabar į mus galite kreiptis, kai ieškote konkrečiai Bosch gamintojo padangų montavimo ir balansavimo staklių, šviesų reguliavimo stendų, automobilių keltuvų, ratų suvedimo stendų, kondicionieriaus pildimo stotelių, bei stabdžių ir pakabos linijų.

                   

                Bosch įrenginių kokybės įrodinėti tikrai niekam nebereikia. Visos staklės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, o Bosch vardas jau senai tapo kokybės garanto ženklu. Įmonė kasmet daug pinigų investuoja į įrangos tobulinimą ir novatoriškus sprendimus, kuriuos nuolatos pritaiko savo produkcijai. Tad su Bosch įranga dirbti vienas malonumas tiek profesionalui, tiek ir mėgėjui.