RU/LT

Dalyvavome paradose Rygoje ir Stambule

Data: 2018-04-11

     Šį savaitgalį, balandžio 5-8d., mūsų įmonė dalyvavo dviejuose parodose skirtingose valstybėse, Rygoje – turėjome savo stendą ir pristatinėjome savo partnerių gaminamą įrangą, Stambule – vykome susitikti su partneriais ir pamatyti gyvai naujausias transporto priemonių mechanikos technologijas.

     Rygoje vykusios parodos metu lankytojus supažindinome su mūsų parduodama įranga lengviesiems automobiliams, motociklams, sunkvežimiams ir kitoms transporto priemonėms. Parodos lankytojams pristatinėjome šių gamintojų įrangą – Autel, Abritus, Magneti Marelli, Pico Technology, Alientech, Carman Scan, ATH-Heinl, AC-Hydraulic, Tecnolux, Castex, Baltic Diag indukcinius kaitintuvus, BD kondicionierių stoteles bei sunkvežimiams ir žemės ūkio technikai skirtą diagnostikos įrangą.

     Pasak Latvijos žiniasklaidos, šiais metais parodą aplankė rekordiškai daug žmonių, skaičiuojama, kad iš viso parodoje buvo beveik 40 000 lankytojų. Įprastai šią parodą per tris dienas aplanko virš 30 000 žmonių. Paroda „Auto 2018“ yra didžiausia automobilių ir kitų transporto priemonių industrijos paroda tarp Baltijos šalių. Į šią parodą, vykstančią Latvijoje, atvyksta lankytojai iš Lietuvos, Estijos, Skandinavijos valstybių, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių.

     Parodos „Auto 2017” dalyviai – automobilių gamintojų atstovai, serviso įrangos tiekėjai ir gamintojai, degalinių įrangos tiekėjai, automobilinių aksesuarų pardavėjai, atsarginių dalių pardavėjai, detalių, elektronikos, aprūpinimo ir eksploatacijos bei kitų automobilių pramonės sričių specialistai. Parodoje buvo pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, naujausios ir pažangios technologijos, buvo suteikta galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais, pristatomi įvairių transporto priemonių gamintojų naujausi modeliai ir kitos rinkos naujovės.

     Daugiau parodos nuotraukų galite pamatyti galerijos albume - „Automechanika 2018, Ryga" arba spausti čia.

    

                                                                      "Automechanika" 2018, Stambulas

      Į vieną didžiausių pasaulyje „Automechanikos“ parodų, kuri vyko Stambule, vykome kaip lankytojai. Susitikome su partneriais ir tiekėjais, susipažinome su naujausiomis transporto priemonių remonto technologijomis, kurios tik pasirodo rinkoje.

      Šios parodos organizatorių oficialiame pareiškime sakoma, kad beveik 39 000 m² plote savo produktus pristatė virš 1300 dalyvių iš viso pasaulio. O lankytojų čia buvo netgi daugiau nei Rygoje – 46 000! Tad pamatyti tikrai buvo ką.

      Šioje parodoje pristatoma visa transporto priemonių technologijų grandinė. Į šią parodą atvyksta gamintojai, tiekėjai ir kiti dalyviai iš viso pasaulio. Parodos metu galima pamatyti: automobilių aksesuarų technologijas, atsarginių dalių naujoves, pristatomas aktualiausios rinkos naujienos, naujausios ir pažangiausios technologijos, pristatomi nauji automobilių ir kitų transporto priemonių modeliai, tiuningo naujovės ir technologijos, naujausios automobilių remonto technologijos. Galima padiskutuoti su įvairiais savo sričių specialistais.

      Daugiau parodos nuotraukų galite pamatyti galerijos albume - „Automechanika 2018, Stambulas" arba spausti čia.

    ​