RU/LT

Už pasiektus rezultatus gavome prestižinį apdovanojimą – Gazelė 2017!

Data: 2018-02-15

     Mūsų įmonės augimas buvo įvertintas prestižiniu apdovanojimu „Gazelė 2017”. Pastaraisiais metais UAB „Baltic diagnostic service“ įmonė sparčiai plėtėsi, todėl gavome įvertinimą kaip viena iš rinkos lyderių ir apdovanojimą už pastarųjų metų augimą. Per pastaruosius metus taip sustiprėjome, kad dabar galime patenkinti įvairius kliento poreikius, nesvarbu kaip tai būtų sudėtinga ir koks iššūkis pasitaikytų.

     Šį apdovanojimą gavo 3935 įmonės. Iš visų įmonių gavome aukštą vietą sąraše – 184, o Kauno regione pakylėjimo iš karto iki 34 vietos. Rezultatus įtakojo tai, kad per 2014 – 2016 metus mes paaugome net 250 procentų, šis rezultatas pasiektas visų Jūsų dėka! Mūsų įmonėje dirba kiekvienas savo srities specialistas ir darė tai, ką sugeba geriausia, negalvodami apie jokius apdovanojimus. Tačiau gautas apdovanojimas yra kiekvienam naujas stimulas, kad kiti metai dar būtų sėkmingesni.

     Šis „Verslo žinių“ Gazelės apdovanojimas įsteigtas dar 2003 metais. Apdovanojimas yra skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. Šis apdovanojimas tampa verslo kokybės simboliu ir pažymi, kad įmonė yra: sparčiai ir sėkmingai auganti; rekomenduojama verslo klientams; patikimas verslo partneris ir patrauklus bei patikimas darbdavys.

     Džiaugėmės, kad mūsų sėkmingas augimas ir pastangos tapo įvertintos!