RU/LT

Tapome pasaulinio garso chip tuning įrangos atstovais Baltijos šalyse ir Danijoje

Data: 2018-01-30

     Norime Jums pranešti džiugią naujieną, prie gausios mūsų chip tuning įrangos atstovaujamų gamintojų šeimos prisijungė vienas garsiausių pasaulyje čipavimo įrangos gamintojas – Alientech. Šis gamintojas mus pasirinko dėl to, kadangi turime didžiausią patirtį šioje sferoje, todėl tapome oficialūs atstovai Lietuvoje ir vieninteliai turintys teisę prekiauti šio gamintojo įranga Latvijoje, Estijoje ir Danijoje. Tad nuo šiol Jums galime pasiūlyti DimSport, MAGICMOTORSPORT ir Alientech technologiškai pažangiausią visame pasaulyje chip tuning įrangą.

     Alientech įmonė buvo įkurta 1991 Italijoje, šalyje, kurioje yra įsikūrė visi garsiausi chip tuning įrangos gamintojai. Ši įmonė gamina variklio programavimo įrangą, kuri skirta tiek gatvėje važinėjančioms transporto priemonėms, tiek lenktynių trasoms ruoštiems automobiliams ir motociklams. Dėka chip tuning įrangos, kurią sukūrė aukščiausios kvalifikacijos inžinieriai, Alientech yra variklio programavimo prietaisų lyderė pasaulyje.

     Šios chip tuning įrangos gamintojos tikslas yra kurti geriausius prietaisus rinkoje, kurie visiškai patenkintų galutinių šiandienos ir rytojaus klientų poreikius. Įmonėje dirba kvalifikuoti chip tuning įrangos inžinieriai, kurie kiekvieną dieną tobulina čipavimo prietaisus bei programinę įrangą juose.

     KESS v2, K-TAG ir ECM Titanium chip tuning įranga užtikrina aukščiausią pasitenkinimo lygį, siūlydami tokius prietaisus, kurie atitinka skirtingus reikalavimus ir poreikius turinčius vartotojus. Alientech gaminama įranga pasižymi modernumu, novatoriškumu bei technologiškai pažangiais prietaisais. Prabėgus tokiam ilgam įmonės gyvavimo laikui, įmonė taip ištobulino savo prietaisus, jog jie gali pasiūlyti įrangą, kuri yra aukščiausios kokybės už geriausią kainą.

     Alientech įrangos privalumas ir išskirtinumas yra tas, kad prietaisai palaiko visų transporto priemonių protokolus: automobilių, motociklų, sunkvežimių, žemės ūkio technikos, laivų ir kitų. Prietaisai Jūsų patogumui turi įvairias programinės įrangos versijas. Prietaisas KESS v2 ištaiso „Checksum“, patikrina ir pašalina ECU klaidas, išsaugo senus parametrus – yra gamyklinių ECU atstatymo funkcija. Dirbant su „Slave“ versijomis, patikrintus failus galima įsigyti iš kitų „Master“ chip tuning prietaisų versijos turėtojų.

     Alientech ir kitų gamintojų čipavimo įrangą rasite skiltyje – „Chip tuning įranga“.