RU/LT

AC Hydraulic 10 metų garantija

Data: 2017-12-20

AC Hydraulic gaminama hidraulinė įranga yra visiškai patikima ir yra aukščiausios kokybės, būtent dėl to šis gamintojas nuo šiol gali pasiūlyti savo gaminiams 10 metų garantiją. Po atliktų daugybės bandymų, įrangos testavimų, inžinerinių tikslinimų bei tobulinimų, kuriuos turi praeiti kiekvienas šio gamintojo gaminys, įrangai nuo dabar bus suteikiama 10 metų garantija. AC Hydraulic suteikiama garantija tik įrodo, kad šio gamintojo įranga yra viena iš kokybiškiausių visame pasaulyje.

Nuo 2017 metų visiems AC Hydraulic gaminamiems rėmams, važiuoklėms ir plieno konstrukcijoms yra taikoma 10 metų garantija. Hidraulinėms sistemoms, t.y. siurbliams ir cilindrams, garantija prailginta iki 3 metų.

Garantija apima dalių keitimus, kurie yra defektiniai arba sugedę. Garantija nėra taikoma pažeidimams, atsiradusiems dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo, neatsargumo ar netinkamos priežiūros. Gamintojas nekelia papildomų reikalavimų garantiniame aptarnavime, AC Hydraulic pasikliauna savo gaminamos įrangos kokybe, todėl garantiniai laikotarpiai nuo šiol yra prailginti.

Mėlynoms dalims yra taikoma 10 metų garantija, o raudonoms dalims yra taikoma 3 metų garantija.