RU/LT

Tapome oficialūs MAGICMOTORSPORT atstovais Baltijos šalims

Data: 2017-11-02

Su džiaugsmu pranešame, kad prie mūsų gausios chip tuning įrangos atstovavimo šeimos prisijungė dar vienas pasaulyje puikiai žinomas ir atpažįstamas MAGICMOTORSPORT gamintojas. Dabar galėsime pasiūlyti ne tik puikiai visiems specialistams žinomus DimSport New Genius ar Alientech KESS v2 čipavimo įrenginius, bet ir MAGICMOTORSPORT MAGPro2 prietaisą.

MAGICMOTORSPORT įmonė, kaip ir daugelis šios srities kokybiškos įrangos gamintojų, yra įsikūrusi Italijoje. Savo veiklą pradėjo 1996 metais Lenkijoje, kai komandą sudarė vos keli inžinieriai, mechanikai ir programinės įrangos kūrėjai, kurie dirbo su automobilių sporto komandomis. Savo veiklos pradžioje įmonė gamino įrangą ir programinę įrangą sportiniams automobiliams. Jau 1999 metais įmonės darbai buvo įvertinti puikiais rezultatais automobilių sporte, kai ralio kroso, ralio ir kalnų lenktynių sportiniai automobiliai laimėdavo čempionatus ar atskirus etapus.

2012 metais dėl spartaus augimo ir plėtros MAGICMOTORSPORT persikėlė į Italiją. Šioje šalyje įmonė dar sparčiau išsiplėtė ir į savo komandą pasikvietė dirbti kvalifikuotus čipavimo įrangos inžinierius, kurie kiekvieną dieną vis labiau tobulina esamą čipavimo įrangą ir kuria naują. Persikėlus į didesnes patalpas, įmonė atidarė plėtros ir bandymų laboratorija, kurios tikslas yra pateikti klientams kuo tobulesnę ir modernesnę chip tuning įrangą.

MAGICMOTORSPORT savo klientams stengiasi pateikti kuo geresnį produktą ir visada konsultuoja juos techniniais ir kitais iškilusiais klausimais. Dėl to yra sukurta „Klientų zona“, kur MAGICMOTORSPORT komanda atsako į visus rūpimus klausimus apie jų įrangą ar patį automobilio čipavimą, kadangi klientas gali susisiekti su kvalifikuotu specialistu. Taip pat gamintojas siūlo atvykti į techninio mokymo kurso programą, kur yra supažindinama su techniniais gamintojo įrangos aspektais, taip pat yra suteikiama praktinė patirtis, kadangi klientai praktikuojasi su realia chip tuning įranga.