RU/LT

Pristatome HaynesPro techninių duomenų bazes automobiliams ir sunkvežimiams

Data: 2017-09-14

HaynesPro – įmonė įkurta 1995 metais, kuri yra lyderiaujanti kaip tiekėja online techninių duomenų informacijos srityje. 

HaynesPro - turi platų pasirinkimą kiekvienam vartotojui. Licenzija yra skiriama - 12mėn. 

HaynesPro WorkshopData - galima naudoti lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams. Programą galima susieti su CRM, su atsarginių dalių katalogais, diagnostikos prietaisais ir kt. 

HaynesPro WorkshopData - apima visus auto remonto duomenis (mechaninę dalį, techninė priežiūra, diagnostiką, elektroniką ir t.t). Taip pat yra grafikai, brėžiniai, nuotraukos, schemos ir lentelės. Visi duomenis yra pagrįsti OEM. Taip pat rasite ir remonto laikus, tam, kad galėtumėte efektyvinti savo darbo procesą.

HaynesPro - programą galima naudoti 27 kalbomis (EN/RU) ir kt. Taip pat, greitu metu ,iki 2017 metų pabaigos, planuojama įdiegti lietuvių kalba. 

HaynesPro programą naudoti galima keliais būdais:
1) Internetu - per naršyklę (per telefoną, kompiuterį, planšetę ir t.t); 
2) Galima susieti su Jūsų CRM, e-katalogais, e-parduotuvėmis, su diagnostikos prietaisais ir pnš. 

Šiose duomenų bazėse galite rasti visą reikiamą informaciją: VIN atpažinimai; remonto žinynai; remonto trukmės; elektronikos diagramos; techniniai brėžiniai; informaciniai duomenys; priežiūros moduliai; dalių duomenų bazės ir daugybė kitos reikalingos informacijos jūsų servisui.

Šiuo metu HaynesPro techninių duomenų bazei automobiliams ir HaynesPro techninių duomenų bazei sunkvežimiams taikome akciją.