RU/LT

Dalyvavome Rygoje vykusioje parodoje „Auto 2017”

Data: 2017-04-13

     Šį savaitgalį, balandžio 7-9d., mūsų kolektyvas dalyvavo parodoje „Auto 2017”, kuri vyko Rygoje. Parodos metu siūlėme platų diagnostikos ir serviso įrangos pasirinkimą lengviesiems automobiliams ir sunkiajam transportui.

     “Auto 2017“ – tai didžiausia automobilių industrijos paroda tarp Baltijos šalių, ji skirta tiek automobilių entuziastams, tiek su tuo dirbantiems profesionalams. Todėl kiekvienais metais parodą aplanko virš 30 000 lankytojų.

     Parodos „Auto 2017” dalyviai – automobilių gamintojų atstovai, serviso įrangos tiekėjai ir gamintojai, degalinių įrangos tiekėjai, automobilinių aksesuarų pardavėjai, atsarginių dalių pardavėjai, detalių, elektronikos, aprūpinimo ir eksploatacijos bei kitų automobilių pramonės sričių specialistai. Parodoje buvo pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, naujausios ir pažangios technologijos, buvo suteikta galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais, pristatomi įvairių transporto priemonių gamintojų naujausi modeliai ir kitos rinkos naujovės.

     Šią parodą sudaro keturios erdvės: „Auto” – šioje erdvėje pristatomi nauji automobilių modeliai ir susijusios ekspozicijos; „Auto Mechanics” –šioje erdvėje dalyvavome mes, kurioje pristatoma nauja serviso įranga, remonto priemonės, automobilių aksesuarai ir kitos ekspozicijos; „Transporto Engineering” – siūlė susipažinti su naujais su sunkvežimių, autobusų ir kitų komercinių transporto priemonių modeliais; „Auto Exotica“ – šios erdvės ekspozicijos buvo pristatomi „tiuninguoti“ automobiliai.

     Parodos nuotraukas galite pamatyti galerijos albume Paroda „Automechanika", Ryga.