RU/LT

Kviečiame atvykti į parodą „Auto 2017”, kuri vyks Rygoje balandžio 7-9d.

Data: 2017-03-29

Kviečiame atvykti į Rygoje vyksiančią parodą „Auto 2017”, kuri vyks balandžio 7-9 dienomis. Parodos metu iš mūsų galėsite su nuolaidą įsigyti šią įrangą – Autel MaxiSys Pro ir Autel MaxiSys 906.

“Auto 2017“ – tai didžiausia automobilių industrijos paroda tarp Baltijos šalių, ji skirta tiek automobilių entuziastams, tiek su tuo dirbantiems profesionalams. Todėl kiekvienais metais parodą aplanko virš 30 000 lankytojų.

Parodą sudarys keturios erdvės:

„Auto” – šią erdvę sudarys naujų automobilių modelių pristatymas bei ekspozicija, pristatomi elektriniai ir hibridiniai automobiliai, salės, kuriose bus akcentuojamas vairavimas ir saugumas ir daugelis kitų teminių sektorių.

„Auto Mechanics” – pristatoma nauja serviso įranga, automobilių remonto priemonės, degalinių ir plovyklų įrangą, automobilių aksesuarai, komercinių transporto priemonių remonto įranga ir kitos panašios ekspozicijos. Šioje erdvėje Jūs galėsite rasti mus!

„Transport Engineering” – siūlys susipažinti su naujais sunkvežimių, autobusų ir kitų komercinių transporto priemonių modeliais, bus pristatomos naujos priekabos ir puspriekabės, diskutuojama transporto infrastruktūros ir kitomis temomis.

„Auto Exotica“ – šioje erdvėje Jūs galėsite pasižiūrėti „tiuninguotus“ automobilius iš Latvijos, Švedijos, Suomijos, Lietuvos bei kitų šalių.