RU/LT

BalticDiag kolektyvas ir klientai dalyvavo Pico Technology mokymuose

Data: 2017-02-02

     Sausio 25 dieną vyko UAB "Baltic Diagnostic Service" organizuoti mokymai savo kolektyvui ir klientams apie osciloskopus, kuriuos vedė Pico Technology atstovas Jon Parker. Mokymų tikslas buvo suteikti klientams daugiau žinių apie osciloskopų galimybes ir naudingumą, o mūsų kolektyvą paruošti taip, kad galėtų būsimus klientus konsultuoti visais jiems rūpimais klausimais.

     Pico Technology – osciloskopų rinkos lyderė pasaulyje. Ši įmonė buvo įkurta 1991 metais Didžiojoje Britanijoje. Pico Technology produkcija pasižymi novatoriškumu, modernumu bei technologiškai pažangia produkcija. Bėgant laikui taip ištobulino technologiją, kad dabar gali pasiūlyti įrangą, kuri yra aukštos kokybės už geriausią kainą. Įmonės nuolatos gerina gaminių kokybę , todėl produkcija atitinka aukščiausius savo srities kokybės standartus.

     Inžinierius pačioje seminaro pradžioje vedė teorinius mokymus, supažindino su osciloskopų atliekamais darbais, pristatė prietaisus, kur kiekvienas iš jų yra naudojamas ir kam jie skirti. Vėliau, remdamiesi įgytomis teorinėmis žiniomis, vyko praktiniai užsiėmimai su automobiliu, buvo rodoma kaip veikia įranga ir mokoma kaip naudotis osciloskopais. Todėl buvo galima įsitikinti PicoTech osciloskopų naudingumu ir praktiškumu.

     Mokymų nuotraukas rasite galerijoje.

     Lauksime Jūsų kituose mūsų mokymuose.