„GSR Motorsport“ komanda lenktyniavo legendinėje Belgijos SPA trasoje

Data: 2019-04-24

     Praėjusį savaitgalį, balandžio 19-20 d., komanda lenktyniavo legendinėje SPA-Francorchamps trasoje Belgijoje, čia vyko „12h SPA” lenktynės. 

 

     Lenktynėse dalyvavusi „GSR Motorsport“ komanda sėkmingai susitvarkė su itin sudėtingos SPA trasos iššūkiais. Būtent šioje trasoje vyksta ir F-1 lenktynės. Trasos ilgis yra beveik 7 km, kuriuos sudaro daugybė sudėtingų, greitų ir meistriškumo reikalaujančių posūkių.

 

 

     „GSR Motorsport“ komanda varžėsi konkurencingiausiose TCE ir TCR klasėse, į kurias tradiciškai užsiregistruoja daugiausia komandų iš viso pasaulio. TCR klasėje, kurioje lenktyniaujama techniškai identiškais automobiliais, po pusės paros trukusių lenktynių iškovota aukšta 5-oji vieta. TCE klasėje, kurioje lenktyniaujama su kėbuliniais automobiliais, „GSR Motorsport“ komanda užėmė devintąją vietą.

 

     Rezultatas galėjo būti geresnis, tačiau lenktynių metų komanda susidūrė su elektronikos gedimu. Siekiant suvienodinti sąlygas tarp TCR automobilių, tarptautinio lygio lenktynėse šiems automobiliams prieš prasidedant varžyboms privalomai įrašoma visas automobilio sistemas valdanti kompiuterių programa. Į komandos „Golf GTI TCR“ automobilį „Volkswagen Motorsport“ gamyklos inžinieriai instaliavo naujausią programos versiją, kuri netinkamai dirbo su sekvencine pavarų dėže. Todėl komanda su šiuo gedimu kovojo visas 12 valandų. „GSR Motorsport“ skaičiuoja, jog susumavus prarado apie 1 val. 45 minutes.

 

 

     Šios varžybos yra itin populiarios visame pasaulyje, kadangi vyksta trijuose žemynuose – Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Todėl sulaukia ypač didelio žiniasklaidos dėmesio. Būtent dėl to tiek kvalifikaciniai važiavimai, tiek pačios lenktynės yra transliuojamos tiesiogiai internetiniame puslapyje www.24hseries.com, Youtube ir skirtingų šalių TV sporto kanalų. Kadangi dėmesys žiniasklaidoje ir socialinėje medijoje yra didžiulės, praėjusios varžybos dar yra komentuojamos iki ateinančio etapo.

 

Linkime didžiausios sėkmės „GSR Motorsport“ komandai ateinančiuose startuose!