Meniu
Your Cart

Magneti Marelli diagnostika

 

Magneti Marelli diagnostinė įranga

 

Šio gamintojo tiekiama diagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. Magneti Marelli diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. Magneti Marelli diagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

 

Oficiali Magneti Marelli diagnostikos įranga

 

UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Magneti Marelli diagnostikos prietaisus, kadangi Magneti Marelli gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite Magneti Marelli diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. Magneti Marelli diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. Magneti Marelli diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Azietiškų automobilių diagnostinis testeris Asian Gold Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Nepriklausoma diagnostikos įranga, skirta azietiškiems automobiliams * Sandari, kompaktiška ir smūgiamsatspati konstrukcija; * Vidinis akumuliatorius; * Monoc..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Azietiškų automobilių diagnostinis testeris Asian Platinum Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija 2 metai.  Įrenginys skirtas atlikti diagnostika automobiliams iš Europos, Azijos ir Amerikos. Šis prietaisas yra vienas iš geriausių auto diagnostikos prietaisų savo klasėje. Par..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
OBD parametrų ir klaidų registratorius OBD Road Magneti Marelli Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Parametrai:  * EOBD diagnostika realaus laiko režime; * Vidinė atmintis4 MB; * Skirtas autobusams, lengviems ir krovininiams automobiliams; * Klaidų šalinimo funkci..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
OBD2 diagnostinis skaneris Vision Magneti Marelli Gamintojas: Magneti Marelli - Italija  Garantija - 2 metai.  Parametrai:   Smūgiams atspari konstrukcija; Sensorinis spalvotas ekranas 8"; Vidinis akumuliatorius; Integruotas bevielio ryšio modulis; Jun..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universalus diagnostinis testeris Logic Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Parametrai:  * Kompaktiška ir smūgiams atspati konstrukcija * Jungiamas per USB ar Bluetooth * Integruotas multipleksorius * Licencinos: lengviesiems aut., sunkiąjam tr., motoci..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universalus diagnostinis testeris Smart Magneti Marelli. Nepriklausomas Magneti Marelli diagnostinis testeris Sandari, kompaktška ir smūgiams atspari konstrukcija Vidinis akumuliatorius Spalvotas SK ekranas3,5" Integruotas multipleksorius Licencinos: lengviesiems aut., sunkiąjam tr...
0.00 €
Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli
-9 %
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Universalus diagnostinis testeris Flex Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Privalumai:  * 3" ekranas * prieinama programinė įranga automobilių/sunkvežimių/motociklų * integruotas 2 kanalų osciloskopas ir multimetras * prieinamos Magneti Marelli ..
2,418.79 € 2,650.00 €
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)