Meniu
Your Cart

Hella Gutmann diagnostika

 

Hella Gutmann diagnostinė įranga

 

Šio gamintojo tiekiama autodiagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. Hella Gutmann diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. Hella Gutmann diagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

 

Oficiali Hella Gutmann diagnostikos įranga

 

UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Hella Gutmann diagnostikos prietaisus, kadangi Hella Gutmann gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite Hella Gutmann diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. Hella Gutmann diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. Hella Gutmann diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Patikslinkite paiešką