Meniu
Your Cart

Carman Scan diagnostika

 

Carman Scan diagnostinė įranga

 

Šio gamintojo tiekiama diagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. Carman Scan diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. Carman Scan diagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

 

Oficiali Carman Scan diagnostikos įranga

 

UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Carman Scan diagnostikos prietaisus, kadangi Carman Scan gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite Carman Scan diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. Carman Scan diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. Carman Scan diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojas:: CARMAN
Carman Auto - i100+ - diagnostinė įranga Carman AUTO-I 100+ moderniausias ir inovativiausias automobilų diagnostinis prietaisas iš žinomo Carman Scan gamintojo. Konceptinis OBD-II adapteris , su integruotu 16 pin’ų adapteriu ir susietu Bluetooth čipu. Donglas yra prijungtas automobil..
1,936.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Universali diagnostikos įranga CARMAN AUTO-I 700   Pasaulinės klasės diagnostikos įrenginys Carman Auto-i 700. Planšetės tipo diagnostikos testeris su greita operacine sistema. Aukštos kokybės grafika. Azijos, Europos, Amerikos ir Australijos sunkevežimių modelių testavimas...
2,783.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Carman Auto-i 300 * OE lygio palaikymas Azijos, Europos, JAV ir kitų gamintojų; * Kompaktiškas ir paprastas dizainas; * Gerai veikianti programinė įranga; * Auto diagnostikos sistemos paieška ant automobilio; * Diagonostiką galima atlikti per bluetooth; * Diagnostika ga..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaiso CARMAN SCAN AT pagalba, galite patikrinti automobilio ECU informaciją, įvairius gedimus, naudojant OBD-I OBD-II ir CAN jungtis. Naudodami Carmanscan AT galima atlikti diagnostiką varikliui, automatinei pavarų dėžei, ABS,  oro pagalvėms,  vairo stiprintuvai ir kitiems..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN LITE - skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su Europos, Amerikos automobiliais.  Tai diagnostikos įranga su skystų kristalų ekranu, turinčiu papildomą apšvietimą, skirtas profesionaliam auto elektrikui. Lengva na..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN VCI - skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su Europos, Amerikos automobiliais.  Šis įrenginys puikiai suderintas patogiam naudojimui  ir tiksliai transporto priemonių diagnostikai, naudojant bevielį ry&scaro..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN VG Plus. Integruoto multimetro ir duomenų bazės pagalba greitai atliekami daviklių (sensors) bei vykdančiųjų mechanizmų (actuators)  parametrų matavimai bei gautų rezultatų sulyginimai. Skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN VG64 - skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su Europos, Amerikos automobiliais.  * Nauja grafinė vartotojo sąsaja ir LCD ekranas * 6 arba 8 cilindrų matavimas su DIS sistema * Long-life tipo baterija (~300uA) ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)