Meniu
Your Cart

Kiti Autel prietaisai

AUTEL prietaisai autoservisams

AUTEL siūlo platų įvairios autodiagnostinės įrangos asortimentą, kuriame galima rasti skirtingas funkcijas atliekančių prietaisų. AUTEL diagnostinė įranga skirta įvertinti padangų protektoriaus gylį, stabdžių diskų būklę, atlikti šiluminius matavimus, akumuliatoriaus priedų tikrinimą ir kitus veiksmus, kurie palengvina ir optimizuoja darbą autoservise, meistrams tenkantį krūvį, gerina paslaugų kokybę ir trumpina jų atlikimo laiką. AUTEL prietaisai autoservisams orientuoti į paklausiąją automobilių rinką, todėl yra suderinami su populiariaisiais automobilių modeliais.

Apie gamintoją AUTEL

AUTEL yra italų gamintojas, kurio pagrindinis siekis – pasiūlyti klientams aukštos kokybės, pažangią įrangą, kurioje būtų integruoti moderniausi sprendimai ir patogiausios funkcijos. Šis gamintojas specializuojasi autoservisų įrangos srityje, jo siūlomi produktai atitinka Europos, JAV ir kitų populiariausių transporto priemonių gamintojų rinkos poreikius, todėl diagnostikos prietaisai ir kiti produktai nenuvilia funkcionalumu ir pritaikymo galimybėmis. AUTEL – tai patogaus valdymo ir aiškaus duomenų pateikimo pavyzdys, kurį renkasi lyderiaujančios transporto priemonių remonto paslaugas teikiančios įmonės daugelyje šalių. Dėl lengvo pritaikymo šio gamintojo produktus neretai renkasi ne tik stambios bendrovės, bet ir savarankiškai darbus atliekantys meistrai.

Specialistų konsultacijos

Esame oficialus AUTEL atstovas, todėl savo klientus galime užtikrinti, kad prietaisai ir įranga, kuriuos įsigyja pas mus, yra tik aukščiausios kokybės, garantuojamos paties gamintojo. AUTEL diagnostikos ir kiti įrenginiai yra atsparūs, patogiai naudojami, jiems teikiama garantija, kuria neretai galima pasinaudoti ir kitose šalyse. Mūsų specialistai gali suteikti visas reikiamas konsultacijas ir patarti AUTEL produktų pasirinkimo klausimais. Visada esame pasiruošę padėti klientams išsirinkti ir kartu rasti optimalius sprendimus, kurie geriausiai atitinka mūsų klientų, jų verslų ir jų teikiamų paslaugų poreikius bei specifiką.

Patikslinkite paiešką