Meniu
Your Cart

Opel diagnostikos įranga

Opel diagnostikos įranga
Naudojantis specializuota Opel diagnostikos įranga galima atlikti daugiau autodiagnostikos darbų. BalticDiag atstovauja garsiausius pasaulyje diagnostikos prietaisų gamintojus, todėl Jums galime pasiūlyti kokybiškiausią, funkcionaliausią ir didžiausias Opel automobilių bazes turinčius prietaisus. Opel diagnostikos įranga leidžia greitai ir lengvai rasti gedimų kodus, stebėti mechanizmų darbą realiuoju laiku, prijungti papildomus priedus, atlikti kodacijas ir adaptacijas.
Opel diagnostikos įranga išsimokėtinai
Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų diagnostikos įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime prietaisus parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su dviem lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu bei SB lizingu. Išsimokėtinai pirkti diagnostikos įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra ribojama, tad galite išsirinkti tinkamiausią diagnostikos įrangą Opel markės automobiliams ir mes Jums ją parduosime išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonę, Opel diagnostikos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos. Opel diagnostikos įrangos kaina yra labai įvairi, priklauso nuo prietaiso funkcijų ir kurių metų šios markės automobiliams ji yra tinkama.
Naudojimo instrukcija
Opel diagnostikos įrangos gamintojai savo gaminamoje ir kuriamoje įrangoje įdiegia skirtingas vartotojo sąsajos. Kiekvienas diagnostikos įrangos gamintojas savaip išdėlioja meniu ir visą kitą valdymą. Tačiau tai nėra problema, nors meniu ir funkcijos yra skirtingai valdomos, tačiau priprasti prie tokių prietaisų naudojimo nėra sudėtinga. Kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie pripranta naudotis vienu ar kitu prietaisu, atsinaujinus ir įsigijus naują prietaisą, greitai perpranta valdymo subtilybes. Tam, kad lengviau išmokti naudotis Opel diagnostikos įranga, gamintojai pakuotėje pateikia instrukcijas. Joje yra pateikta informacija, kokias Opel diagnostikos programos parsisiųsti reikėtų. 
Mes Jums siūlome
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.
Gamintojai
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autel, Launch ir kitus gamintojus.

Gamintojų šalys: Vokietija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDiag MD808 Pro Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDiag MD808 Pro
PERKAMIAUSIA -18 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

100% originali
Valdoma OBD kabeliu
Tinka visoms markėms

Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)