Meniu
Your Cart

Lexus diagnostikos įranga

 

Lexus diagnostikos įranga

 

Naudojantis specializuota Lexus diagnostikos įranga galima atlikti daugiau autodiagnostikos darbų. BalticDiag atstovauja garsiausius pasaulyje diagnostikos prietaisų gamintojus, todėl Jums galime pasiūlyti kokybiškiausią, funkcionaliausią ir didžiausias Lexus automobilių bazes turinčius prietaisus. Lexus diagnostikos įranga leidžia greitai ir lengvai rasti gedimų kodus, stebėti mechanizmų darbą realiuoju laiku, prijungti papildomus priedus, atlikti kodacijas ir adaptacijas.

 

Lexus diagnostikos įranga išsimokėtinai

 

Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų diagnostikos įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime prietaisus parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su dviem lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu bei SB lizingu. Išsimokėtinai pirkti diagnostikos įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra ribojama, tad galite išsirinkti tinkamiausią diagnostikos įrangą Lexus markės automobiliams ir mes Jums ją parduosime išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonę, Lexus diagnostikos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos. Lexus diagnostikos įrangos kaina yra labai įvairi, priklauso nuo prietaiso funkcijų ir kurių metų šios markės automobiliams ji yra tinkama.

 

Naudojimo instrukcija

 

Lexus diagnostikos įrangos gamintojai savo gaminamoje ir kuriamoje įrangoje įdiegia skirtingas vartotojo sąsajos. Kiekvienas diagnostikos įrangos gamintojas savaip išdėlioja meniu ir visą kitą valdymą. Tačiau tai nėra problema, nors meniu ir funkcijos yra skirtingai valdomos, tačiau priprasti prie tokių prietaisų naudojimo nėra sudėtinga. Kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie pripranta naudotis vienu ar kitu prietaisu, atsinaujinus ir įsigijus naują prietaisą, greitai perpranta valdymo subtilybes. Tam, kad lengviau išmokti naudotis Lexus diagnostikos įranga, gamintojai pakuotėje pateikia instrukcijas. Joje yra pateikta informacija, kokias Lexus diagnostikos programos parsisiųsti reikėtų. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autel, Launch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija ir kitos šalys.

Gamintojas:: LAUNCH
Kodėl verta iš mūsų pirkti LAUNCH įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs LAUNCH atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų o..
95.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Carman Auto - i100+ - diagnostinė įranga Carman AUTO-I 100+ moderniausias ir inovativiausias automobilų diagnostinis prietaisas iš žinomo Carman Scan gamintojo. Konceptinis OBD-II adapteris , su integruotu 16 pin’ų adapteriu ir susietu Bluetooth čipu. Donglas yra prijungtas automobil..
1,936.00 €
Diagnostikos įranga FOXWELL GT-80 Mini Diagnostikos įranga FOXWELL GT-80 Mini yra universalus diagnostikos prietaisas, skirtas atlikti kompiuterinę diagnostika automobiliams, kai kuriems keturračiams ir mikroautobusams. Šis prietaisas geriausiai dirba su automobiliais, kurie yra pagaminti Az..
999.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Universali diagnostikos įranga CARMAN AUTO-I 700   Pasaulinės klasės diagnostikos įrenginys Carman Auto-i 700. Planšetės tipo diagnostikos testeris su greita operacine sistema. Aukštos kokybės grafika. Azijos, Europos, Amerikos ir Australijos sunkevežimių modelių testavimas...
2,783.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Kodėl iš mūsų verta pirkti LAUNCH įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs LAUNCH atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų o..
498.52 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Azietiškų automobilių diagnostinis testeris Asian Gold Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija - 2 metai.  Nepriklausoma diagnostikos įranga, skirta azietiškiems automobiliams * Sandari, kompaktiška ir smūgiamsatspati konstrukcija; * Vidinis akumuliatorius; * Monoc..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Azietiškų automobilių diagnostinis testeris Asian Platinum Magneti Marelli. Gamintojas - Italija. Garantija 2 metai.  Įrenginys skirtas atlikti diagnostika automobiliams iš Europos, Azijos ir Amerikos. Šis prietaisas yra vienas iš geriausių auto diagnostikos prietaisų savo klasėje. Par..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Carman Auto-i 300 * OE lygio palaikymas Azijos, Europos, JAV ir kitų gamintojų; * Kompaktiškas ir paprastas dizainas; * Gerai veikianti programinė įranga; * Auto diagnostikos sistemos paieška ant automobilio; * Diagonostiką galima atlikti per bluetooth; * Diagnostika ga..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaiso CARMAN SCAN AT pagalba, galite patikrinti automobilio ECU informaciją, įvairius gedimus, naudojant OBD-I OBD-II ir CAN jungtis. Naudodami Carmanscan AT galima atlikti diagnostiką varikliui, automatinei pavarų dėžei, ABS,  oro pagalvėms,  vairo stiprintuvai ir kitiems..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN LITE - skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su Europos, Amerikos automobiliais.  Tai diagnostikos įranga su skystų kristalų ekranu, turinčiu papildomą apšvietimą, skirtas profesionaliam auto elektrikui. Lengva na..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN VCI - skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su Europos, Amerikos automobiliais.  Šis įrenginys puikiai suderintas patogiam naudojimui  ir tiksliai transporto priemonių diagnostikai, naudojant bevielį ry&scaro..
0.00 €
Gamintojas:: CARMAN
Diagnostikos prietaisas CARMAN SCAN VG Plus. Integruoto multimetro ir duomenų bazės pagalba greitai atliekami daviklių (sensors) bei vykdančiųjų mechanizmų (actuators)  parametrų matavimai bei gautų rezultatų sulyginimai. Skirtas daugiau Azijos rinkos automobiliams, bet aišku dirba ir su..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 16 (2 Puslapių)