Dalyvavome didžiausioje Baltijos šalių automechanikos parodoje

Data: 2019-04-15

     Akimirkos iš šį savaitgalį vykusios „Automechanika 2019“ parodos Rygoje, kur automobilių ir kitos technikos gerbėjus supažindinome su mūsų parduodama įranga. Parodos metu siūlėme platų diagnostikos prietaisų ir serviso įrangos pasirinkimą lengviesiems automobiliams ir sunkiajam transportui. 

 

     „Automechanika 2019” – didžiausia automobilių industrijos paroda tarp Baltijos šalių, ji skirta tiek automobilių entuziastams, tiek su tuo dirbantiems profesionalams. Todėl kiekvienais metais parodą aplanko virš 30 000 lankytojų.

 

     Pasak Latvijos žiniasklaidos, šiais metais parodą aplankė rekordiškai daug žmonių, skaičiuojama, kad iš viso parodoje buvo beveik 40 000 lankytojų. Įprastai šią parodą per tris dienas aplanko virš 30 000 žmonių. Paroda „Automechanika 2019“ yra didžiausia automobilių ir kitų transporto priemonių industrijos paroda tarp Baltijos šalių. Į šią parodą, vykstančią Latvijoje, atvyksta lankytojai iš Lietuvos, Estijos, Skandinavijos valstybių, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių.

 

  

 

     Parodos „Auto 2019” dalyviai – automobilių gamintojų atstovai, serviso įrangos tiekėjai ir gamintojai, degalinių įrangos tiekėjai, automobilinių aksesuarų pardavėjai, atsarginių dalių pardavėjai, detalių, elektronikos, aprūpinimo ir eksploatacijos bei kitų automobilių pramonės sričių specialistai. Parodoje buvo pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, naujausios ir pažangios technologijos, buvo suteikta galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais, pristatomi įvairių transporto priemonių gamintojų naujausi modeliai ir kitos rinkos naujovės.

   

 

     Visą nuotraukų galeriją rasite paspaudę šią nuorodą - SPAUSTI ČIA.