Dalyvausime parodoje „Ką pasėsi... 2019“

Data: 2019-03-26

     Aplankykite mus parodoje „Ką pasėsi... 2019“, kuri vyks balandžio 4–6 dienomis VDU Žemės ūkio akademijoje (Akademija, Kauno r.).

 

     Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi...“ tapusi jau tradicinė ir į ją atvyksta garsiausios savo srities įmonės, smulkieji augintojai, ūkininkai, amatininkai ir kitų susijusių sričių atstovai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš visos Europos. Parodos organizatoriai skelbia, jog šiemet parodoje dalyvaus 300 įmonių ir organizacijų, 200 smulkiųjų atstovų bei 31 atstovų iš užsienio.

 

     Visus maloniai kviečiame aplankyti mūsų stendą šioje parodoje, kadangi eksponuosime šioje parodoje žemės ūkio technikos remonto ir priežiūros įrangą. Įmonės specialistai galės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, pristatys visas naujoves sunkiojo transporto remonto srityje ir, žinoma, pasiūlys įrangą už specialias parodoje pritaikytas kainas! Mūsų stendo numeris – 3P8.

     Parodos „Ką pasėsi... 2019“ lankytojams visas dienas tikrai bus ką apžiūrėti, kadangi visos parodos ekspozicijos užims net 15 ha teritoriją. Parodos metu galėsite apžiūrėti naujausią žemės ūkio techniką ir įrangą, naujausias technologijas, remonto ir aptarnavimo įrangą, naujienas sėklų, augalų apsaugos priemonių, trąšų, gyvulininkystės ir augalininkystės ekspozicijas. Parodos metu savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis mokslininkai, ministerijų ir draugijų specialistai.

 

     Parodos „Ką pasėsi... 2019 balandžio 4–6 d. VDU Žemės ūkio akademijoje lankymas nemokamas. Parodos darbo laikas 9 - 17 val.