Dalyvausime parodoje „AUTO BAZAR 2019“

Data: 2019-05-03

     Aplankykite mus parodoje „AUTO BAZAR 2019“, kuri vyks gegužės 10 - 11 dienomis LITEXPO parodų ir kongresų centre, Vilniuje.

 

     „AUTO BAZAR 2019“ – vienas didžiausių automobilių kultūros renginių Lietuvoje, skirtas transporto verslo atstovams, automobilistams, visiems transporto priemonių mėgėjams bei entuziastams ir su tuo dirbantiems specialistams. 

 

     Lankytojai galės vienoje vietoje apžiūrėti daugybę naujų automobilių, motociklų, juos išbandyti bei pasikalbėti su pardavėjais. Įsigyti reikiamos transporto priemonių remonto įrangos ar detalių. Taip pat jie bus kviečiami pasigrožėti istorine, sportine, modifikuota technika, apžiūrėti ir išbandyti kemperius, keturračius, dviračius, paspirtukus, triračius bei kitas riedančias transporto priemones, dalyvauti smagiose rungtyse ir mėgautis aktyviu savaitgaliu su visa šeima. 

 

     Visus maloniai kviečiame aplankyti mūsų stendą šioje parodoje, kadangi eksponuosime šioje parodoje automobilių, motociklų ir sunkiojo transporto remonto ir priežiūros įrangą. Įmonės specialistai galės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, pristatys visas naujoves transporto priemonių remonto srityje ir, žinoma, pasiūlys įrangą už specialias, tik parodoje taikomas kainas! 

 

     Parodos „AUTO BAZAR 2019“ gegužės 10 - 11 dienomis vykstančios parodos darbo laikas: penktadienį - nuo 10 iki 18 val., šeštadienį – nuo 10 iki 17 val.

 

Lauksime Jūsų parodoje!