Meniu
Your Cart

ADAS kalibravimo įranga

ADAS kalibravimo įranga

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: LAUNCH
Launch X-431 ADAS kamerų ir daviklių kalibracijos sistema   Aprašymas: - X-431 ADAS yra naujausia LAUNCH sukurta automatinė ADAS kamerų ir daviklių kalibracijos sistema. Su profesionaliais LAUNCH diagnostikos įrankiais, jūs galite lengvai atlikti kamerų ir daviklių kalibracijos darbą..
0.00 €
Gamintojas:: AUTEL
Mobili ADAS kalibravimo įranga Autel MaxiSys MA600Gamintojas - Autel; garantija - 24 mėnesiai.Aprašymas:Nauoji Autel MaxiSYS ADAS kalibravimo įranga tampa portatyvesnė. Lengvai naudojamas MA600 rėmas greitai sulankstomas ir išrenkamas transportavimui, taip suteikiant galimybę kalibruoti jutiklius įv..
4,833.95 €
Gamintojas:: AUTEL
Garantija - 2 metai."Autel MaxiSYS ADAS" kūrėjai ieškojo geriausių ir naujausių sprendimų šio prietaiso tobulinimui, kad savo klientams galėtų pasiūlyti nepriekaištingą, išsamų ir tikslų "Advanced Driver Assistance Systems" (ADAS) kalibravimo įrangą. Ir rezultate turime tobulą įrenginį, kuris savo p..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Sunkvežimių vairuotojo pagalbos sistemų kalibravimo įranga Jaltest ADAS   Aprašymas: Sunkvežiminių pagalbos sistemų kalibracijos įranga Jaltest ADAS - tai modernus sprendimas sunkvežimių remonto įstaigoms, norinčioms užsitvirtinti vis labiau augančiame sunkvežimių remonto segmente. Ar..
0.00 €
Papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai CSC Kit Camera Aprašymas: CSC Kit Camera yra papildomas rinkinys, kuris praplečia CSC Tool įrangos palaikomumą nuo Volkswagen Audi grupės ir Mercedes Benz modelių iki aštuonių papildomų lengvųjų automobilių gamintojų. Naujų lengvųjų automobilių..
0.00 €
Papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai Radar Kit I Aprašymas: Radar Kit I yra papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai, skirtas radarų pagrindo pažangioms vairuotojų pagalbos sistemoms. Tinkamas naudoti su sistemomis BMW, VAG ir tam tikruose Mercedes-Benz su pažangiomis vairu..
0.00 €
Papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai Radar Kit II Aprašymas: Radar Kit I yra papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai, skirtas radarų be veidrodžių pagrindo pažangioms vairuotojų pagalbos sistemoms, naudojamoms tam tikruose Mercedes-Benz modeliuose, taip  praplėčiant &..
0.00 €
Papildomi kalibravimo skydeliai CSC Tool kalibravimo įrangai Aprašymas: Galimas asortimentas specifiškų transporto priemonių gamintojų kalibravimo skydeliams CSC-Tool įrangai, taip toliau praplečiant jos palaikomumą. Kartu su CSC Kit Camera, automobilių palaikymo atžvilgiu šie kalibravimo sky..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)