Meniu
Your Cart

ADAS kalibravimo įranga

ADAS kalibravimo įranga

Gamintojas:: LAUNCH
Launch X-431 ADAS kamerų ir daviklių kalibracijos sistema   Aprašymas: - X-431 ADAS yra naujausia LAUNCH sukurta automatinė ADAS kamerų ir daviklių kalibracijos sistema. Su profesionaliais LAUNCH diagnostikos įrankiais, jūs galite lengvai atlikti kamerų ir daviklių kalibracijos darbą..
0.00 €
Gamintojas:: AUTEL
 "Autel MaxiSYS ADAS" kūrėjai ieškojo geriausių ir naujausių sprendimų šio prietaiso tobulinimui, kad savo klientams galėtų pasiūlyti nepriekaištingą, išsamų ir tikslų "Advanced Driver Assistance Systems" (ADAS) kalibravimo įrangą. Ir rezultate turime tobulą įrenginį, kuris savo pajėgumais yra ..
0.00 €
Sunkvežimių vairuotojo pagalbos sistemų kalibravimo įranga Jaltest ADAS
Naujiena
Gamintojas:: JALTEST
Sunkvežimių vairuotojo pagalbos sistemų kalibravimo įranga Jaltest ADAS   Jaltest, Ispanija   Aprašymas:   Sunkvežiminių pagalbos sistemų kalibracijos įranga Jaltest ADAS - tai modernus sprendimas sunkvežimių remonto įstaigoms, norinčioms užsitvirtinti vis labiau aug..
0.00 €
Papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai CSC Kit Camera Aprašymas: CSC Kit Camera yra papildomas rinkinys, kuris praplečia CSC Tool įrangos palaikomumą nuo Volkswagen Audi grupės ir Mercedes Benz modelių iki aštuonių papildomų lengvųjų automobilių gamintojų. Naujų lengvųjų automobilių mode..
0.00 €
Papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai Radar Kit I Aprašymas: Radar Kit I yra papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai, skirtas radarų pagrindo pažangioms vairuotojų pagalbos sistemoms. Tinkamas naudoti su sistemomis BMW, VAG ir tam tikruose Mercedes-Benz su pažangiomis vairuotoj..
0.00 €
Papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai Radar Kit II Aprašymas: Radar Kit I yra papildomas rinkinys CSC Tool kalibravimo įrangai, skirtas radarų be veidrodžių pagrindo pažangioms vairuotojų pagalbos sistemoms, naudojamoms tam tikruose Mercedes-Benz modeliuose, taip  praplėčiant  ..
0.00 €
Papildomi kalibravimo skydeliai CSC Tool kalibravimo įrangai Aprašymas: Galimas asortimentas specifiškų transporto priemonių gamintojų kalibravimo skydeliams CSC-Tool įrangai, taip toliau praplečiant jos palaikomumą. Kartu su CSC Kit Camera, automobilių palaikymo atžvilgiu šie kalibravimo skydelia..
0.00 €
Gamintojas:: HELLA-GUTMANN
Vairuotojų pagalbos sistemų kalibravimo įranga Hella Gutmann CSC Tool Visapusiškas ir lanstus kalibravimo įrenginys, skirtas vairuotojų pagalbos sistemoms kamerų pagrindu Aprašymas: Nors anksčiau buvo įrengtos tik prestižiniuose modeliuose, tokios pažangios saugumo sistemos kaip aut..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)