Meniu
Your Cart

HexTag programmer įranga

HexTag programmer įranga
HexTag programmer įranga
Kaina su PVM

0.00 €

Kaina be PVM

0.00 €

  • Prekės kodas:: BD38470


Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Mariampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Programavimo įranga HexTag

 

Aprašymas:

 

Mikroprocesorinė programavimo įranga.
Ši naujos kartos įranga leis jums nuskaityti CAS2, CAS3, CAS3+, CAS4 bei CAS4+. Mikroprocesorių nuskaitymas yra saugus, o nuskaitymas trunka vos kelias sekundes. Įranga taip pat nuskaito E serijos FRM modulius bei juos taiso vieno mygtuko paspaudimu. Su šia įranga lengvai galite nuskaityti, sauguoti, redaguoti ir įrašyti.
Įranga turi gausą funkcijų:
- Galima naudoti kaip Hitag programatorių su Autohex HW4 įranga. Turi sustiprintą antenos pajėgumą, puikiai dirba su originaliais ir kiniškais raktais;
- Saugiai nuskaitytike, įrašykite, išsaugokite ir koreguokite: CAS2 su 2K79X/0L01Y kauke; CAS3 su 2K79X/0L01Y kauke; CAS3+ su 0L15Y/0M23S kauke; CAS4 su 1L15Y; CAS4 su 5M48H/1N35H kauke - saugus nuskaitymas ir atrakinimas per kelias sekundes;
- E serijos FRM remontas vienu mygtuko paspaudimu.
Taip pat yra šios pažangios funkcijos:
- CAS3: programavimo rėžimo keitimas, EWS EGS - perjungimas į neaktyvų rėžimą, galios klasės keitimas, VIN keitimas, ridos korekcija, DME/IGS ISN nuskaitymas, DMW SK nuskaitymas, rakto įvedimas tiesiai į CAS.
- CAS4: įrašytų VIN keitimas, ridos korekcija, EGS ISN nuskaitymas, ISN nuskaitymas, jei neužkoduotas, SK nuskaitymas (slaptų raktų).
- E serijos FRM: EEPROM/d-flash nuskaitymas ir išsaugojimas, įstrigusio į avarinį rėžimą FRM taisymas.
- Palaiko kitų brandų kaip Porche BCM skaitymą/įrašymą neištraukiant detalės, JLR KVM ECU, Audi/VW BCM, Mercedes Benz EZS bei kiti.
- Skydelio EEPROM M35080, M35160, 080D0WQ, 160D0WQ restartavimas per kelias sekundes.
- Daugelio brandų raktų atnaujinimas, įskaitant Audi, BMW, MINI, Porsche, Nissan, Toyota, Fiat, Renault ir t.t.
Taip pat ateityje planuojamos įrašyti daugiau funkcijų. Naujos licencijos chip-tiuningui, ECU klonavimui bei daug kitų planuojama ateityje.